Geralt of Rivia 8 Şubat’ta Monster Hunter: World’e Gelecek!

Geralt 8 Şubat'ta karşımıza çıkacak.

Konsollarda milyonlarca kopya sattıktan sona Ağustos 2018’de Steam’de bilgisayar oyuncularına sunulan Monster Hunter: World yeni içerikler almaya devam ediyor.

Geçtiğimiz ay yapılan haberler de Monster Hunter: World’e The Witcher’ın efsanevi karakteri olan Geralt of Rivia’nın geleceğinden söz edilmişti. Bizde haberlerimizde bu gelişmeye yer vermiştik. Yapılan haberlerde efsanevi karakterin oyuna ne zaman geleceği konusunda herhangi bir tarih belirtilmemiş ve Capcom bu durumu sır gibi saklamıştı. Bugün gelen bilgiler ile Geralt of Rivia’nın oyun içerisine ne zaman dahil olacağı belli oldu.

Altchar’ın yapmış olduğu habere göre The Witcher’ın karakteri Geralt of Rivia 8 Şubat 2019’da PlayStation 4 ve Xbox One oyuncularına sunulacakmış. Ayrıca oyuna 18 Ocak’ta güçlü ve korkutucu yapısı ile öne çıkan Begemoth adlı bir canavarın da geleceğini unutmadan belirtelim. The Witcher oynanış tarzını da oyuna getirecek olan Geralt, Monster Hunter: World dünyasında en popüler karakter olacak. Oyunculara yepyeni bir deneyim sunmaya hazırlanan Capcom,  Geralt’ın bilgisayar oyuncularına ne zaman sunulacağına dair herhangi bir şey belirtmedi.

Tüm platformlarda eş zamanlı olarak 26 Ocak’ta başlayacak olan Appreciation Fest etkinliği de oyunculara keyifli zaman geçirtecek. Bu etkinlikte daha önce yayınlanmamış görevler karşımıza çıkacak.  Oyunculara özel bir görev de sunulacak.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol