Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

George R.R. Martin, Jon Snow Dizisini Doğruladı

Game of Thrones yazarı George R. R. Martin, başrolünde Kit Harington'ın olduğu Jon Snow dizisinin geliştirilmekte olduğunu resmi olarak doğruladı.

Jon Snow karakterini merkez alan yeni bir Game of Thrones dizisinin geliştirilmekte olduğu haberini geçtiğimiz hafta sizlerle paylaşmıştık. GoT hayranlarını delicesine heyecanlandıran bu iddianın gerçekten doğru olduğu ortaya çıktı. İkonik evrenin yaratıcısı olan ABD’li yazar George R.R. Martin, Jon Snow dizisinin yapım aşamasında olduğunu doğruladı.

Martin, kişisel blog sitesinde yayınladığı yeni yazısında “Evet, geliştirilmekte olan bir Jon Snow dizisi var” dedi. Ünlü yazar, daha fazla ayrıntı için HBO’nun resmi duyurusunun beklenmesi gerektiğini söylemesine rağmen, Jon Snow devam dizisinin şu anda HBO’nun üzerinde çalıştığı dört Game of Thrones spin-off’undan biri olduğunu açıkladı.

Jon Snow Dizisi Gerçekten Yapılıyor

jon snow dizisi hbo

Çalışma başlığı ‘Snow’ olan dizisinin neredeyse diğer üç GoT projesi kadar uzun süredir geliştirildiğini belirten Martin, buna rağmen henüz duyurulmadığını ve şimdiye kadar hiç sızdırılmadığını söyledi. Ta ki geçtiğimiz haftaya kadar. Dizinin Kit Harington‘ın fikri olduğunu belirten usta yazar, senaryo ve yapımcı ekibinin bizzat İngiliz oyuncu tarafından seçildiğini aktardı.

Yeni Game of Thrones dizisi, sekizinci sezondaki olaylardan sonra Jon Snow’un yaşamını konu olacak. Efsanevi dizide Daenerys Targaryen karakterini canlandıran Emilia Clarke, geçtiğimiz günlerde BBC’ye verdiği bir röportajda, Harington’ın kendisine diziden bahsettiğini söyleyerek projenin varlığını doğrulamıştı.

Proje, Kit Harington’ın Fikriymiş

jon snow dizisi game of thrones

Geliştirilmekte olan Game of Thrones dizilerinden House of the Dragon, 21 Ağustos 2022’de HBO Max’te yayınlanacak. Martin’in Fire & Blood romanına dayanan spin-off, Targaryen Hanedanı’nın iç savaşına odaklanacak. Bunun haricinde daha birçok yan proje yapım aşamasında. Anlayacağınız Westeros’ta geçireceğimiz daha uzun yıllar var.

Kit Harington’ın Game of Thrones evrenine geri döneceği Jon Snow dizisi ne zaman çıkacak henüz belli değil. Proje henüz ön hazırlık aşamasında olduğu için pek fazla bilgiye sahip değiliz. Fakat HBO’nun duyurusunun ardından bazı ayrıntılar açığa çıkacaktır.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.