Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Genshin Impact’in Yeni Karakteri ‘Kaveh’ Olacak

Yakın tarihli bir Genshin Impact sızıntısı, oyuna eklenmesi planlanan yaklaşmakta olan Sumeru karakteri Kaveh'in oyun içi görünümünü ortaya çıkardı.

Genshin Impact’ten yeni bir sızıntı, oyunculara gelecekteki bir güncellemede oyuna gelmesi planlanan yeni karakter Kaveh’i ortaya çıkarttı. HoYoVerse’in son derece popüler RPG oyununa yönelik son sızıntılar, gelecek sürümlerde oyuna gelmesi planlanan birkaç karakteri ortaya çıkardı.

Scaramouche ve Baizhu gibi uzun zamandır beklenen hayranların favorileri ve Faruzan gibi açıklanmayan yeni karakterler sızdırıldı. Bugün ise yakın tarihli bir sızıntı, oyunculara Kaveh geldiğinde nasıl görüneceğine dair bir ön izleme sundu. Önde gelen sızıntı kaynaklarından birisi olan Plusle sayesinde, Kaveh’in görünüşünü ilk kez görebildik.

Genshin Impact: Kaveh Kimdir?

Genshin Impact

Reddit’teki Genshin Impact Sızıntıları alt dizini için bir moderatör, daha önce keşfedilen bilgilere dayanarak Kaveh hakkında daha fazla bilgi sağladı. Kaveh’in Claymore’u kullanacak dört yıldızlı bir Dendro karakteri olduğuna inanılıyor ancak henüz bir çıkış tarihi belirlenmedi.

Kaveh, Genshin Impact kadrosunun birkaç üyesiyle zaten bağlantıları olduğu için oyuna eklenecek. Kaveh, Sumeru bölgesinin Alcazarzaray Palace’ı yaratan ve Sumeru’nun Archon Quest’inde önemli bir rol oynayan Alhaitham ile birlikte yaşayan mimar olarak oyunda yer alıyor.

Mimar Dori, Tighnari ve Cyno ile yakın ilişkilere sahip olan Kaveh, şimdiye kadar piyasaya sürülen her Sumeru karakteri tarafından da bahsedilen bir karakter oldu. Kaveh’in görünümüyle ilgili sızıntılar, Genshin Impact’e geleceği ortaya çıkan uzun bir dizi karakterin en yenisi olarak geldi. Oyunun son “Of Ballads and Brews” etkinliği, oyuncuları dört yıldızlı bir Cryo karakteri olduğu sızdırılan Knights of Favonius’tan Mika ile tanıştırmıştı.

Bu vesileyle, sıradaki güncelleme ile oyuna Türkçe dil desteği geleceğinin müjdesini de bir kez daha sizlere vermiş olalım.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.