Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Genshin Impact’in Yeni Karakteri ‘Faruzan’ Tanıtıldı

Genshin Impact'in Faruzan hakkındaki resmi videosu, birkaç gün içinde gelmesi planlanan bu eşsiz karakter hakkında daha fazla bilgi verdi.

Genshin Impact, en yeni karakteri Anemo kullanıcısı Faruzan için karakter tanıtım videosunu yayınladı. Oyunun resmi sosyal medya hesapları, karakterin gelişini bir aydan uzun bir süre önce doğruladı ve karakterin, oyuna Türkçe dil desteği de getirecek olan yeni 3.3 sürümünde oyuna ekleneceği kesinleşti.

Bir sonraki güncellemede Faruzan tek yeni Genshin Impact karakteri olmayacak çünkü Wanderer adlı başka bir Anemo kullanıcısı da aynı afişe dahil edilecek. Sümeru’nun resmi hikayesi, bu bölgeden gizemli bir şekilde kaybolan Faruzan hakkında pek fazla bilgi ortaya çıkarmadı ancak yeni video ile karakterin gizemlerinin bir kısmı ortaya çıktı.

Genshin Impact: Faruzan Özellikleri ve Hikayesi

Genshin Impact

Oyunun resmi YouTube kanalı, bu karakter hakkında daha fazla ayrıntı sağlayan “Faruzan: Master of Ingenious Devices” adlı yeni bir karakter demosu yayınladı. Haravatat Darshan’ın en katı üyelerinden biri olarak tanınan Sümeru Akademiya’da çalışan karakterin 100 yaşından büyük olduğunu da öğrendik. Yani, Sumeru’nun en yaşlı karakterlerinden birisi ile karşı karşıyayız.

Faruzan, Sumeru’nun geçmişinin büyük bir bölümünü yeniden yaşamasına neden olan Kral Deshert’in gücünün kalıntılarına maruz kaldı, bu da onun hikaye arayışının Dendro ulusu hakkında bazı ek bilgiler ortaya çıkarabileceği anlamına geliyor.

Oyun tarzına gelince, Faruzan’ın yeni bir Genshin Impact Destek karakteri olmasını bekliyoruz. Anemo kullanıcısı olması, karakterin birden fazla ekip kompozisyonuna uymasına izin verebilecek. Geo ve Anemo tarafsız elementler, yani diğer temel tepkilere neredeyse hiç müdahale edemez. Bu da Zhongli, Kazuha ve Venti’nin oyundaki en güçlü üç beş yıldızlı destek olarak kabul edilmesinin nedenlerinden bir tanesi.

Faruzan’ın Elemental Yeteneği, Nasamjnin’in Rüzgar Alemi, küçük bir alanda Anemo hasarı veren bir polihedron yerleştirmesine izin verecek. Bu beceri aynı zamanda bonus hasar vermesi için bir sonraki saldırısını da besleyecek. Rüzgârın Gizli Yolları, Elemental Patlamasının adı olacak. Etkinleştirilmesi, çevredeki tüm düşmanlara Anemo hasarı veren üçgen bir yolda hareket eden bir Kasırga Darbesi oluşturacak.

Son söylentiler, Faruzan’ın yeni bir DPS birimi olduğu onaylanan yeni karakter Wanderer için başvurulacak destek olacağını ortaya koydu. Bu, HoYoverse’nin onları aynı pankarta koymaya karar vermesinin nedenlerinden biri olabilir ki bu, bir güncellemede yalnızca iki yeni kadro eklenmesi olduğunda nadiren görülen bir durum.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.