Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Genshin Impact’in Olmazsa Olmaz Mobil Uygulaması Yayınlandı

Genshin Impact'in Lineup Simulator isimli uygulaması ile en güçlü takım kompozisyonlarına bir göz atabilirsiniz. Ayrıca, kendi takımınızı başkalarıyla da paylaşabilirsiniz!

Genshin Impact, HoYoLab uygulaması aracılığıyla oyuncuların takım kompozisyonlarını oluşturup başkalarıyla paylaşmasına olanak tanıyan bir takım oluşturucu yayınladı. Ne alaka demeyin, oyunun temel reaksiyonlara ve elemental rezonansa odaklanması yüzünden takım oluşturmak, oyunun en önemli parçalarından bir tanesi.

Spiral Abyss’in oyunun en büyük oyun sonu içeriği biçimi olarak popülaritesi, oyuncuları mümkün olan en güçlü kompozisyonları oluşturmaya teşvik etti ve birçok ekip kompozisyonları, dünya çapında büyük beğeni kazanarak popüler hale geldi. Bugün ise HoYoVerse’nin yeni takım oluşturucu uygulaması, hayranların güçlü takımlarını çevrimiçi olarak paylaşmalarına izin verecek.

Genshin Impact’in Yeni Mobil Uygulaması

Genshin Impact

Genshin Impact, HoYoLab uygulaması aracılığıyla kendi takım kompozisyonlarını oluşturup gönderebilen Lineup Simulator isimli uygulamayı resmen tanıttı. Uygulamayı kullanarak oyuncular karakterlerini kadrolarına ekleyebilecek ve partilerinin yapısıyla ilgili birkaç ayrıntıyı doldurabilecek.

Kullanıcılar, DPS ve Sub DPS gibi bir ekip içinde farklı karakterlerin rollerinin yanı sıra karakterler üzerinde belirli silahlar ve eserler de atayabilecek. Oyuncular, her bir parçanın ana istatistiklerini ve öncelikli alt istatistiklerini listeleyerek eserlerinin istatistiklerini bile ayarlayabilecek. Bunlar, oyunu oynayan herkes için Lineup Simulator’u olmaz olmaz hale getiren özelliklerden sadece bazıları.

Genshin Impact’te ekip oluşturmasının popülaritesi, bazı ekip kompozisyonlarının RPG topluluğu tarafından evrensel olarak kabul edilmesiyle başladı. Oyundaki en iyi bilinen parti kurulumları arasında, Bennett ve Xingqiu gibi oynaması ücretsiz arkadaş canlısı karakterlerle başlangıcından bu yana birçok farklı form gören ‘National Team’ en popüleri oldu.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.