Genshin Impact’in 1.2 Güncellemesi Yayınlandı

Çıkış yaptığı tarihten itibaren dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Genshin Impact için yeni bir güncelleme yayınlandı. Genshin Impact 1.2 güncellemesi oyuna iki yeni karakter olan Albedo ve Ganyu'yu ekliyor.

Popüler JPRG oyunu Genshin Impact için geliştirici miHoYo 1.2 güncellemesini yayınladı. Ekibe göre Patch 1.2, ilk yeni harita genişletmesi olan Dragonspine’ı da beraberinde getiriyor. Dragonspine, Mondstadt’ın güneyinde donmuş bir dağdır ve birçok benzersiz canlıya ev sahipliği yapar.

Genshin Impactin 1.2 Guncellemesi Yayinlandi

Oyuna gelen yeni harita Dragonspine’da, birçok yeni yaratığın yanı sıra ayrıca bol içerikler, nadir eserler ve birden fazla 4 yıldızlı silah için tarifler yer alıyor. Tüm yıl boyunca karla kaplı olan Dragonspine’in aşırı havası, aynı zamanda her oyuncuyu bu zorlayıcı hava şartlarında hayatta kalmaya zorluyor. Bu nedenle oyuan yeni bir Sheer Cold bar eklendi, ister savaşta ister keşifte olsun, oyuncuların akıllarında tutmaları gereken en önemli şey donmamak için sıcak kalmak olacak.

Yeni sezon etkinliği “The Chalk Prince and the Dragon”

Bunun yanı sıra yeni sezon etkinliği olan “The Chalk Prince and the Dragon” ile birlikte oyuncular, Festering Desire olarak bilinen gizemli güce sahip bir kılıcı araştırmak için Mondstadt’ın Favonius Şövalyeleri’nin Dahi Simyacı ve Araştırma Ekibi Kaptanı Albedo’ya katılacak. Oyuncular, sezonluk etkinliğe katılarak sadece Festering Desire’ı elde edip tamamen iyileştirmekle kalmaz, aynı zamanda Crown of Insight dahil olmak üzere etkinlik mağazasından birçok ödülde alabilecekler.

İki yeni karakter: Albedo ve Ganyu

Son olarak yeni güncelleme ile birlikte iki yeni beş yıldızlı karakter Albedo ve Ganyu oynanabilir karakterler olarak oyuna eklenecek. Albedo, Mondstadt’da kılıç kullanan bir simyacıdır. Ganyu ise, yarı insan yarı Cyro okçudur.

Genshin Impact’in yayınlanmış olan sürüm notlarının tamamına buradan ulaşabilir, güncelleme detaylarına ve karakterlerin yeteneklerine göz atabilirsiniz.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol