Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Genshin Impact: Xiao’nun Hikaye Fragmanı Yayınlandı (Türkçe)

Genshin Impact'in en yeni hikaye fragmanı, son Yaksha olarak iblis öldürme görevlerini sergileyen Liyue ustası Xiao'nun hikayesinin devamına ışık tuttu.

Genshin Impact, 3.4 güncellemesi ile yeni bir bölge ve yeni karakterler ile gelecek. Xiao’nun kalan son Yaksha olarak görevlerini merkeze alan hikaye odaklı yeni bir fragman yayınladı. HoYoverse’ün RPG oyunu, bir karakterin piyasaya sürülmesine yol açan tipik tanıtım videolarının yanı sıra, birkaç karakterin arka planını tasvir eden animasyonlu fragmanları ile ünlü.

Tsubaki in Falling Snow gibi animasyonlu kısa filmler, HoYoverse’ün oyunun en popüler karakterlerinden bazıları için daha fazla arka plan hikayesi öğrenmemize yardımcı oldu. Bugün ise oyunun en yeni hikaye fragmanı, Liyue’nin ustalarından biri ve hayranların gözdesi olan Xiao’nun hikayesine ışık tuttu ve karakteri çok daha iyi tanımamızı sağladı.

Genshin Impact: Xiao Hikaye Fragmanı

Genshin Impact: Xiao'nun Hikaye Fragmanı Yayınlandı (Türkçe)

Liyue’nin Adeptus’unun ve bir zamanlar Geo Archon altında hizmet veren Yaksha’nın bir üyesi olarak Xiao, Genshin Impact’in Liyue hikayesinde ve olaylarında sık sık yer aldı. Xiao, Liyue’nin ana hikayesinde önemli bir rol oynadı ve oyuncunun şehri yıkmak için Fatui planını yenmesine yardım etti. Yaksha ayrıca Genshin Impact‘in birçok Liyue odaklı etkinliğinde düzenli olarak bulundu.

Genshin Impact’in “Endless Suffering” adlı en yeni fragmanı, Xiao’nun bir Yaksha olarak görevleri ile modern Liyue’ye entegre olma konusundaki isteksizliği arasındaki ayrımı gözler önüne serdi. Fragmanın açılış bölümünde Xiao, Adeptus’un dağ evlerini korumak için çeşitli iblislerle savaşırken, aynı zamanda kendi içinde yaşayan iblislerle de savaş verdi.

Xiao, birçok kez çöktükten sonra kendisini Liyue Limanı’nda Baizhu ve Qiqi tarafından bakılırken buldu. Videoda ayrıca Venti, Xiao’yu sadece bir gece için de olsa “maskesini çıkarmaya” çağırdı ve video sonlandı. Fragmanı, Türkçe altyazılı olarak aşağıdan izleyebilirsiniz:

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.