Genshin Impact ile KFC İşbirliği: Wings of Feasting Nasıl Alınır?

Studio miHoYo, Twitch ile işbirliği içinde düzenlenen Genshin Impact'te yeni bir etkinlik duyurdu. Kazanılacak şeyler arasında, kilidinin açılması için bir KFC restoranını ziyaret etmeyi gerektiren bir görünüm de mevcut.

Çinli stüdyo miHoYo, Genshin Impact için yeni bir özel etkinlik duyurdu Oyunun hayranları tarafından eleştiri yağmuruna tutulan yıl dönümü etkinliğinden sonra bu etkinlik fazlasıyla ilginç olacak.

Bu sefer geliştirici ekip Twitch ile birlikte bir girişim hazırladı. İlginç olan, şu ana kadar açılabilir görünümlerden biri sadece KFC’den elde edilebilecek.

Genshin Impact KFC

Peki bu işbirliğinin sebebi ne? 25 Kasım – 8 Aralık tarihleri arasında gerçekleşecek etkinlikte, elde edilebilecek eşyalardan biri nadir bulunan Wings of Feasting planör olacak. Bu görünüm önceden, yalnızca Çin Celestia sunucusunda elde edilebiliyordu.

Tüm bu etkinlik süreci alışılmadık bir şekilde gerçekleştirildi; Çin KFC restoranlarından birinde özel bir set sipariş edilmesi gerekiyordu, böylece oyuncular görünümün kilidini açan bir kod alıyordu. KFC x Genshin Impact promosyonu bu yıl mart ayında duyurulmuştu.

Genshin Impact Wings of Feasting Nasıl Alınır?

Artık Wings of Feasting almak için artık baharatlı kanat sipariş etmemiz gerekmeyecek. Bunun yerine, etkinlik süresince Genshin Impact ile ortak olacak yayıncılardan bir abonelik satın almanız gerekecek. “Hediyeleri” satın alınması gereken içerik oluşturucuların listesi 24 Kasım’da açıklanacak.

Şunu unutmayın, yalnızca en az Macera Sıralaması 10‘a ulaşmış olanlar etkinliğe katılabilecek. Daha fazla ayrıntı oyunun resmi blogunda yayınlandı. Planörlere ek olarak, oyuncular 30.000 Mora (oyun içi para birimi) ve birkaç yenilebilir eşya kazanabilecek.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol