Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Genshin Impact Switch Sürümü Hala Geliştirme Aşamasında

Genshin Impact'in Nintendo Switch sürümü duyurulmasının üzerinden iki yıl geçti.

MiHoYo’nun Genshin Impact’in Nintendo Switch portunu duyurmasının üzerinden iki yıldan fazla zaman geçti. Oyunun Switch sürümü ilgili haberler o zamandan beri neredeyse durmuştu ancak şirket Perşembe günü projenin hala geliştirme aşamasında olduğunu doğruladı.

Switch portunun uzun bekleyişi sırasında hayal kırıklığına uğrayan bazı hayranlar, Switch’in teknik sınırlamaları nedeniyle miHoYo’nun projeyi terk ettiğini öne sürerek projenin nihai olarak tamamlanmasından şüphe etmeye başlamıştı ancak miHoYo, oyunculara projenin hala devam ettiğine dair güvence vermek için bir açıklama yaptı.

Genshin Impact Switch Sürümü Çıkış Tarihi Hala Belli Değil

Genshin Impact
Genshin Impact son olarak 2.6 sürümüne güncellendi.

Bir temsilci GoNintendo‘ya “Switch versiyonu hala geliştirme aşamasında ve ilerledikçe daha fazla bilgi yayınlayacağız” dedi. Genshin Impact switch sürümü ile ilgili olarak miHoYo tarafından daha fazla ayrıntı verilmedi. Switch sürümünün çıkış tarihi hala bilinmemekle birlikte geliştirici ekip oyunu altı haftada bir güncelleme konusunda her zaman tutarlı oldu.

En son olarak miHoYo, yeni Kamisato Ayato karakterini ve The Chasm adlı Liyue genişletmesini tanıtan Sürüm 2.6’yı tanıttı. Sürüm 2.6 ayrıca oyun içi Inazuma ülkesinden çok sevilen bir aile olan Kamisato Klanının hikayesini daha da detaylandırdı. Bunun yanı sıra oyunun dudak uçuklatan geliri de geçtiğimiz gün ortaya çıktı. Oyunun her 6 ayda 1 sadece mobil platformlardan 1 milyar dolar gelir elde ettiği açıklandı.

Mevcut tüm platformlardan oyunun geliri 3 milyar dolardan çok daha yüksek. Genshin Impact’in oyuncu tabanı, piyasaya sürülmesinden bu yana her yıl yaklaşık yüzde 44 oranında istikrarlı bir şekilde arttı. 

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.