Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Genshin Impact Kodları 2023 (Ücretsiz Köken Taşı)

İki yeni Genshin Impact kodu, oyuncuları Köken Taşı ve çeşitli eşyalarla ödüllendiriyor ancak kodları kullanmak için acele etmeniz gerek.

Genshin Impact Kodları 2023 için yenilendi. Bu redeem kodları ile önemli miktarda Köken Taşı kazanabilirsiniz. Köken Taşları ile karakter ve silah kazanmak için dilek sistemini kullandığınız için, bu taşlar oldukça önemli. Son güncelleme ile Dilek afişlerine Anemo kullanıcısı Xiao ve Alhaitham adlı yeni Dendro DPS eklendi.

Yenilenen karakter afişleri, Genshin Impact oyuncularının oyundaki en güçlü karakterlerden bazılarını edinmeleri için harika bir fırsat. Afişteki karakterler ve silahlar genellikle yalnızca sınırlı bir süre için mevcut olduğu için, istediğiniz karakterler için Köken Taşlarını hızlı bir şekilde biriktirerek kullanmanız gerek. Yeni Genshin Impact redeem kodları ile fırsatı değerlendirebilirsiniz.

Genshin Impact Kodları 2023 (Ocak)

Genshin Impact Kodları 2023 (Ücretsiz Köken Taşı)

  • DAQS9FPX2U35 – Köken Taşı x60 ve Maceranın Tecrübesi x5
  • FTRUFT7AT5SV – Maceracı Deneyimi ×10, Mora ×10.000, Geliştirme Cevheri ×5, Kızarmış Turp Topları ×5, Doyurucu Salata ×5

Resmi Genshin Impact Reddit sayfasındaki iki gönderi ile Ocak 2023 itibarıyla kullanabileceğiniz iki yeni redeem kodu fırsatı edindik. Ayrıca, en son Genshin Impact güncellemesi 3.4’ü indirerek ve oyuna giriş yaparak ek 300 Köken Taşı kazanabilirsiniz.

Genshin Impact kodları kullanmak için resmi web sitesinin bu kısmını kullanabilirsiniz. Ek olarak, kodu resmi web sitesinde kullanamamazsanız, Genshin Impact oynarken “Ayarlar” menüsüne gidip “Hesap” ayarı altındaki “Kodu Kullan” seçeneğini arayarak da bu kodları kullanabilirsiniz.

Genshin Impact: Xiao’nun Hikaye Fragmanı, Genshin Impact: YaoYao Tanıtım Fragmanı ve Genshin Impact: Alhaitham’ın Tanıtım Videosu içeriklerimiz ile sınırlı süreli afişte yer alan en güncel karakterlerin detaylarına erişebilirsiniz. Genshin Impact Kodları 2023 için güncellendikçe, sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz!

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.