Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Genshin Impact İçin Çok Önemli Bir Yenilik Duyuruldu

Bir Genshin Impact oyuncusu, Gesnhin Impact 2.7 için resmi Canlı Yayın Etkinliğinde duyurulan ilginç bir yeni özelliğe dikkat çekti.

Genshin Impact’in oynanabilir kadrosu, neredeyse her yeni güncellemeyle gelen yeni karakterlerle sürekli olarak güncellendi. Mevcut sürüm olan 2.6 ile Kamisato Ayato adında yeni bir Hydro karakteri ekledi.

Çoğu aksiyon RPG oyununda olduğu gibi oyuncular bu oyunda da, oyun tarzlarını ve savaş alanındaki genel performanslarını etkileyen karakterleri benzersiz şekilde oluşturma seçeneğine sahip. Genshin Impact 2.7 için resmi canlı yayın etkinliği, önümüzdeki haftalarda gelecek içeriğin büyük bir kısmını ortaya çıkardı. Etkinlikte çok önemli bir yenilik de dikkat çekti.

Genshin Impact: Eşya Öneri Sistemi

Genshin Impact

Tüm yeni karakter eklemeleriyle birlikte Reddit kullanıcısı isteyp, topluluktaki birçok kişinin canlı yayın sırasında gözden kaçırmış olabileceği ilginç bir yeni özelliğe dikkat çekti. Yeni güncelleme artık savaş yeteneklerini seviyelendirirken ve her karakter için doğru Genshin Impact eserlerini seçerken önerilerde bulunacak. Bu öneri, belirli karakter için mevcut yetenek ve eser kullanım oranına göre yapılacak.

Yorum bölümündeki birden fazla yanıt, bu yeni öneri özelliğinin birçok yeni oyuncuyu yanlış istatistikler için öğütmekten kurtarabileceğini belirtti. Her Genshin Impact karakterinin üç farklı dövüş yeteneği mevcut. Bunun yanı sıra yüzlerce ayrıntı ve birçok ekipman arasında Türkçe dil desteği olmayan bir oyunda gelişmek özellikle zordu.

Artık oyunda düşürdüğünüz eşyaları daha rahat seçebileceksiniz ve seviye atladıktan sonra yeteneklerinizi, karakterinize çok daha uygun şekilde dağıtabileceksiniz. Peki siz yeni özelliği nasıl buldunuz? Düşüncelerinizi yorumlar kısmında bizlerle paylaşmayı unutmayın!

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.