Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Genshin Impact: Genius Invokation Kart Oyunu Tanıtıldı (Video)

7 Aralık'ta yayınlanacak ve Türkçe dil desteğini de oyuna getirecek olan 3.3 sürümü ile birlikte dijital kart oyunu, kartlarla düello yapmak için çok sayıda kart ile Genshin Impact'e dahil edilecek.

Genshin Impact‘in bir sonraki büyük güncellemesi, Sürüm 3.3 “All Senses Clear, All Existence Void”, 7 Aralık’ta ücretsiz olarak çıkış yapacak. Türkçe dil desteğinin yanı sıra, yeni bir hikaye arayışı ve iki yeni oynanabilir karakter, Wanderer ve Faruzan eklerken, en şaşırtıcı ekleme belki de bir dijital koleksiyon kart oyunu olacak.

Genius Invokation, Teyvat’ta oynanabilir bir kart oyunu olacak ve Düz Saldırılar, Elemental Beceriler ve Patlamalar içeren kartlar olarak çeşitli karakterleri ve düşmanları tanıtacak. Gerçek savaşta olduğu gibi Elemental Beceriler, Elemental Zarları tüketmelerine rağmen kartları değiştirerek tetiklenebilecek. Sunulan çeşitli Karakter Kartlarını ve karşılaşacağınız rakipleri gösteren ilk tanıtım fragmanı da yayınlandı.

Genshin Impact: Genius Invokation Fragmanı

Genshin Impact

Fischl ile birlikte Diluc, Ganyu, Cyno ve Sucrose ile düello yapabileceksiniz. Kim bilir? Belki de Kedilerin Düello Azizi Prensi isimli büyük ustayı da alt edebilirsiniz. NPC’leri yenmek size daha fazla kart ve Dinamik Dış Görünüm kazandıracak. Sürüm 3.3 önümüzdeki hafta PS4, iOS, Android ve PC’de yayınlandığında daha fazla ayrıntı için bizi takip etmeye devam edin!

Bu arada, Genshin Impact Türkçe sürümüne özel olarak büyük bir çekiliş başlatan HoYoVerse, ön kayıt yaptıran herkese çekilişe kazanma hakkı tanıdı. Çekiliş, 20 Kasım’dan 7 Aralık’a kadar sürecek ve sonuçlar ise 5 Aralık’ta HOYOLAB üzerinden duyurulacak ve e-posta aracılığıyla kazanan kişilerle iletişime geçilecek.

Son olarak, Genshin Impact 3.4 sürümünün kapalı beta kayıtlarının başladığını da hatırlatmış olalım.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.