Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Genshin Impact Diluc ve Fischl Görünümleri Tanıtıldı

Genshin Impact, 2.8 güncellemesiyle gelmesi beklenen popüler karakterler Diluc ve Fischl için resmi olarak iki yeni kıyafeti tanıttı.

Genshin Impact‘in ana odak noktası anime estetikli oynanabilir kadrosu olsa da, oyun nadiren karakterleri için herhangi bir ek kozmetik sunar. Oyunun ilk iki görünümü, 1.6 güncellemesi sırasında Midsummer Adventure’ın bir parçası olarak gelen Yaz temalı kıyafetlerdi.

En son kostüm eklemeleri 2022’nin başında, iki popüler karakter olan Ningguang ve Keqing’in Lantern Rite görünümlerini aldığı Genshin Impact güncellemesi 2.4 sırasında yapıldı. Görünüşe göre HoYoverse sonunda kadrodaki en eski iki karakter için iki yeni kıyafet sunmaya karar verdi.

Genshin Impact Diluc ve Fischl Görünümleri

Genshin Impact
Diluc görünümü bu şekilde olacak.

Aylarca süren spekülasyonlardan sonra, oyunun resmi YouTube kanalı nihayet yepyeni bir fragman kıyafeti videosu yayınlayarak iki yeni Genshin Impact görünümünün geldiğini doğruladı. Video, popüler karakterler Diluc ve Fischl için iki yeni görünüm sergiledi.

Diluc’un derisinin adı Red Dead of Night ve yorum bölümündeki sayısız yanıta göre Diluc’un genel karakter tasarımına uyuyor. Hayranlar, onun imza silahı Wolf’s Gravestone’un tüm cilt konseptine mükemmel şekilde uyduğuna dikkat çekti.

Yorum bölümündeki çok sayıda yanıt, yeni Diluc kaplamasının muhtemelen hayranların favorisi Pyro kilmore karakterini en azından kısa bir süre için metaya geri getireceğini iddia ediyor. Bir zamanlar Genshin Impact‘teki en iyi DPS karakteri olarak kabul edildi ancak daha yeni ve daha güçlü karakterlerin piyasaya sürülmesi Diluc’u seviye listelerinde aşağı itti.

YouTube video

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.