Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Genshin Impact: Alhaitham’ın Tanıtım Videosu Yayınlandı

Genshin Impact, uzun zamandır beklenen Dendro kullanıcısı Alhaitham için karakter tanıtım videosunu yayınladı.

Genshin Impact, yaklaşmakta olan karakterlerden biri olan Dendro kullanıcısı Alhaitham için resmi olarak bir karakter tanıtım videosu yayınladı. Oyunun son canlı etkinliği, karakterin 18 Ocak civarında gelmesi planlanan 3.4 sürümünün ilk bölümünde tanıtılacağını doğruladı.

HoYoverse, Yaoyao adlı başka bir Dendro kullanıcısının aynı afiş döngüsüne yerleştirileceğini açıkladığından, Alhaitham yaklaşan afişte görünecek tek yeni Genshin Impact karakteri olmayacak. Eğer, Köken Taşlarınızın tümünü harcadıysanız, iki yeni karakterin süre sınırlı afişlerde görüneceğini belirtelim. Bu yüzden, 3.4 sürümüne kadar Köken Taşlarınızı saklayın diyoruz.

Genshin Impact: Alhaitham Özellikleri

Genshin Impact: Alhaitham'ın Tanıtım Videosu Yayınlandı

HoYoverse’ün resmi YouTube kanalı, yaklaşmakta olan beş yıldızlı karakter Alhaitham için ilk karakter tanıtımını yayınladı. Karakterimiz, son Arkon Görevleri’nde hayati bir rol oynayan saygılı bir Akademiya alimi. Son canlı yayına göre Alhaitham, 3.0 güncellemesinin bir parçası olarak gelen Tighnari’den sonra Dendro elementini kullanan ikinci DPS karakteri olacak.

HoYoverse becerilerini açıkladıktan sonra, Electro kullanıcısı ile çok benzer dövüş animasyonları paylaştığı için birçok hayran ona “Dendro Keqing” takma adını verdi ancak Keqing ve Alhaitham benzer bir tasarımı paylaşsa da oyun tarzları çok daha farklı. Alhaitham’ın DPS potansiyeli, yakınlardaki rakiplere AoE Dendro hasarı verme ve Normal, Yüklü ve Patlama Saldırılarını Dendro elementiyle aşılama gibi birkaç farklı etkiye sahip.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.