Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Genshin Impact 4.3 Sürümü Birçok Yenilikle Geliyor

HoYoverse, Genshin Impact'in 20 Aralık'ta yayımlanacak olan 4.3 Sürümü "Güller ve Silahlar"ı tanıttı. Güncelleme hakkındaki detaylar haberimizde.

HoYoverse, Genshin Impact‘in 20 Aralık’ta yayımlanacak olan 4.3 Sürümü “Güller ve Silahlar”ı tanıttı. Fontaine’deki krizin de çözülmesiyle birlikte 4.3 sürümünde maceranın temposu düşüyor ve Fontaine’in en önemli geleneklerinden biri olan Fontainalia Festivali kutlanıyor. Ayrıca bu sürümde Spina di Rosulanın başkanı Navia ve Özel Devriye Yüzbaşısı Chevreuse oynanabilir karakterler olarak oyuna katılıyor.

Bu yılki Fontinalia Festivali yalnızca eğlence ve keyif sunmakla kalmayacak aynı zamanda önceki Su Hükümdarı Egeria’yı Fontaine’de karşılayan efsanevi Göl Şövalyelerini anma geleneğini de yerine getirmiş olacak. Kamisato kardeşler, Gezgin ve Butik Chioriya’nın meşhur moda tasarımcısı Chiori’den oluşan akla gelmeyecek bir ekip, yönetmen olarak görev alacak Furina’nın önderliğinde bir film çekmek üzere bir araya gelecek.

Genshin Impact 4.3 Sürümü 20 Aralık’ta Çıkacak

Festivalde ayrıca “Kadraja Gir” etkinliğinde farklı kamera açıları ve anlatımlarla kısa film tasarlama ve keskin nişancı modunda atış talimi yapma gibi bir dizi mini oyun da yer alacak. Oyuncular bu etkinliklerden Tiyatro Bileti kazanarak bunları 4 yıldızlı “Yüce Lordun Devasa Büyü Kılıcı” (Çift Elli Kılıç) da dahil olmak üzere çeşitli festival ödüllerini almak için kullanabilecekler. Festival ortamında iki usta silah kullanıcısı Navia ve Chevreuse oynanabilir karakterler olarak yer alacak.

Genshin Impact 4.3 Sürüm

Spina di Rosulanın başkanı olarak tanınan 5 yıldızlı Çift Elli Kılıç karakteri Navia (Toprak) şık ancak ölümcül silahı “Şemsilah” ile “Rosula Kristal Mermileri” ateşleyebilir. Mermilerin sayısı “Kristal Şarapnel” tarafından belirlenir ve Kristalleşme tepkilemelerinden elde edilen Element Parçaları veya Navia’nın Element Patlaması ile biriktirilebilir. Navia’nın Element Patlaması düşmanlarını bombardımana tutarak güçlü bir Toprak Alan Hasarı verir.

Diğer silah uzmanı olan Chevreuse ise yeni 4 yıldızlı Mızrak karakteri (Ateş) olarak yer alacak. Özel Devriye yüzbaşısı olan Chevreuse tüfeğinden ateşlediği mermilerle Ateş Alan Hasarı verir ve Element Becerisi ile gruptaki aktif karakteri iyileştirir. Birden fazla İkincil Patlayıcı Kovana bölünebilen Tahrip El Bombası ile daha fazla ateş gücü sağlayabilir. 4.3 Sürümünün Etkinlik Dileklerinde ilk yarıda, ilk defa çıkış yapan Navia ve dönüş yapan karakter Kamisato Ayaka yer alırken ikinci yarıda ise Chevreuse ile dönüş yapan karakterler Şogun Raiden ve Yoimiya yer alacak.

Navia ve Chevreuse Adlı İki Karakter Oyuna Ekleniyor

Genshin Impact 4.3

Bazı uzun süreli oyun modlarına ve süreli etkinliklere de yeni özellikler ve ödüller eklenecek. Dehanın Yakarışı Kart Oyunu daha fazla kart, düello yapılabilen NPC’ler ve sınırlı süreli Hararetli Kapışma Modu ile büyük bir güncelleme alacak. Dinginçay Çaydanlığının içinde Fontaine tarzında yeni bir Çaydanlık Düzeni yer alacak. Ayrıca Itto’nun Böcek Dövüşü ve Liben’in günlük görevleri de eğlenceli özellikler ve zengin bonuslarla bir kez daha sahne alacak.

Bunların yanı sıra Teyvat‘ta yolculuk çoklu optimizasyonlar ile çok daha kolay bir hale gelecek. “Tek Tık” işlevi ile keşif ödüllerini almak, tekrar keşif yapmak, işlenmiş malzemeleri ve eşyaları almak mümkün olacak. Oyuncular ayrıca Yadigarları toplu olarak kilitleyip açabilecek ve mevcut veya yeni Yadigarları belirledikleri filtre koşullarına göre otomatik olarak kilitleyebilecekler. Ayrıca oyuncular, “Yadigar Seti Önerileri”nden başka bir oyuncunun bir karakter için Yadigar Setini nasıl seçtiğini de kontrol edebilecekler.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.