Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Genshin Impact 4.2 Sürümü 8 Kasım’da Geliyor

HoYoverse, Genshin Impact'in 8 Kasım'da yayınlanacak olan 4.2 Sürümü hakkındaki detayları paylaştı. Yeni güncelleme, keşfedilecek iki yeni bölgeye, Furina ve Charlotte'un takıma dahil oluşuna sahne oluyor.

Genshin Impact, 4.2 Sürümü “Maskeli Balo”nun 8 Kasım’da yayınlanacağını duyurdu. 4.0 Sürümünden itibaren süregelen hikayeyi takiben Gezgin ve Fontaine halkı ana hikayede şimdiye kadar görülmüş en ciddi krizlerden biriyle karşı karşıya kalacak. Bu arada Furina yani Su Hükümdarı ve muhabir Charlotte gibi daha güçlü müttefikler, oynanabilen karakterler haline gelecek. Fontaine Şehri’nin doğusundaki iki bölge, kaşifler için daha fazla su altı maceraları sunacak.

Gelecek Hükümdar Görevinde Fontaine ulusu yıkımın eşiğinde ve Fatui Habercileri dahil çeşitli güçlerin yardımına ihtiyaç var. Tüm Fontainelileri içinde çözebilecek güce sahip Ezeli Deniz Suları yüzeye yaklaşırken daha güçlü canavar ve düşmanları uyandırıyor. Gezginler, devasa Alan hasarı veren yeni haftalık boss Yıldız Yutan Narval ve büyük balinanın içindeki “Kötülük” ile karşılaşacaklar. Bu arada, Yarı Tulpaları emerek savaşta gücünü artırabilen ve benzersiz yeteneklere sahip diğer bir boss olan “Su Tulpası” uyanıyor.

Fontaine’in Ana Hikayesi Doruk Noktasına Çıkıyor

Genshin Impact 4.2 güncellemesi

Fontaine’in iki önemli figürü 4.2 Sürümünde oynanabilir hale gelecek. Su Hükümdarı Furina sonunda 5 yıldızlı Su kılıcı kullanıcısı olarak, usta muhabir Charlotte ise 4 yıldızlı Buz katalizörü kullanıcısı olarak takıma dahil oluyorlar. Furina zarif bir şekilde savaşır ve iki Arkhe türü arasında geçiş yapabilir, bu da ona farklı bir görünümün yanı sıra saldırı ve iyileştirme için farklı Element Becerileri sağlar. Element Patlaması sayesinde, tüm takım için hasar ve iyileştirme bonusları sağlayabilir.

Bir muhabir olan Charlotte, özel yapım kamerası Mösyö Verite ile fotoğraf çekimini savaşa entegre eder, ayrıca bir alan içinde iyileştirme ve Buz hasarı sağlayabilir. Furina ve Charlotte’un sahneye çıkışları Etkinlik Dileğinin ilk turunda Baizhu’nun geri dönüşü ile birlikte gerçekleşecek, ikinci turda ise Cyno ve Kamisato Ayato yeniden gelecekler.

Genshin Impact 4.2 ile İki Yeni Bölge Oyuna Ekleniyor

Genshin Impact 4.2

Ayrıca Fontaine haritası doğuda Erinnyes Ormanı ve Morte Bölgesi’ne doğru uzanıyor. “Nergis Haçı Macerası” dünya görevi serisi devam ederken Benlik Kulesi, Ezeli Deniz’in daha fazla gizemini ortaya çıkarmak üzere. Erinnyes Ormanı’ndaki kara ve suların, gizemli kirli bakteri tabakalarıyla başı belada ancak oyuncular, Alacalı Balon Ahtapotun yardımıyla kötülüğü temizleyebilirler. Freminet ve kurmalı penguen “Thelxie” de Su İfritleriyle alakalı söylentileri araştırmak için Gezginle birlikte Erinnyes Adası’nda bir maceraya çıkacak.

Özel mini oyunlar ve özel bonuslarla birlikte daha fazla etkinlik de eklenecek. Devre bağlantılarını onararak, renkli kabuk ve mercanları toplayarak ve sezonun son etkinliğinde daha fazla savaş mücadelesine katılarak kurmalı penguen “Thelxie”nin geliştirilmesi gerekiyor. Mantar etkinliğinin bir diğer sezonu, oyuncuların Mantarlarını eğitmelerine ve daha güçlü düşmanlarla mücadele etmelerine olanak sağlıyor. Bununla beraber Fontaine’de, “Özel Analiz Lensi” adında özel bir Kamera aygıtı kazanma fırsatı sunan bir fotoğraf çekme etkinliği düzenleniyor.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.