Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Genshin Impact 3.4 Sürümü 18 Ocak’ta Geliyor! İşte Yenilikler

Genshin Impact, 18 Ocak'ta yayınlanacak olan 2023'ün ilk sürüm güncellemesi hakkındaki ayrıntıları açıkladı. 3.4 güncellemesi ile birlikte Fener Şenliği kutlaması ve bir dizi bonus, Sumeru'ya eklenen yepyeni bir çöl bölgesi ile birlikte geri döndü.

Yakın zaman önce Türkçe dil desteği kazanan Genshin Impact, 2023’ün ilk sürüm güncellemesini almaya hazırlanıyor. Geliştirici ve yayıncı HoYoverse, aksiyon rol yapma oyununun 18 Ocak’ta çıkacak olan 3.4 Sürümü “Özel Gece Çanları” hakkında bugün daha fazla ayrıntı paylaştı. Bu güncelleme ile birlikte oyunculara muhteşem bir Fener Şenliği kutlaması, Inazuma yarışmaları, zarif giysiler ve ücretsiz 4 yıldızlı Liyue karakteri ile birlikte toplamda 13 Yazgı Taşı da dahil zengin ödüller sunulacak.

Alhaitham ve Yaoyao adlı iki yeni karakter güçlü müttefikler olarak oyuna katılacak, Sumeru’nun uzak çöllerinde uzun süredir kayıp olan kadim kalıntıların ve gizemlerin olduğu yeni bir bölge kum fırtınalarının arasından ortaya çıkacak. Teyvat’ta yeni yıl yaklaşırken, Liyue Limanı’nı bir kez daha Fener Şenliği heyecanı sardı. Bu yılki programda, uzaktan gelen misafirlerin yer aldığı bir müzik festivali ve Gezginin yardımıyla deneyimli yerel zanaatkarlar tarafından yapılan bir gösteri ve sanat eseri olan Kağıt Sahne Gösterisi olacak.

genshin impact 3.4

Fener Şenliğinde, oyuncuların havai fişeklere dönüşebilme becerisi kazanabilecekleri en yeni yarış oyunu olan Parlak Kıvılcımlar gibi oyunlar da olacak. Etkinlikler ve mücadeleler tamamlandığında 10 + 3 Yazgı Taşı, 4 yıldızlı bir Liyue karakteri ve Lisa’nın yeni giysisi gibi ödüllerin hepsi ücretsiz olarak alınabilir. Inazuma’nın uzak yerlerinde, iki eşsiz yarışmaya katılmak için bir araya gelen insanların neşesi de görülüyor. Yashiro Heyeti tarafından düzenlenen “Savaşçı Ruhu”nda, katılımcılar “Savaşçı Ruhu”ndaki geleneksel Inazuma kılıç teknikleriyle düello yapacak ve özel bir konuk ile yepyeni elbiseler içindeki Kamisato Ayaka arasındaki gösteri oyununu izleyecekler.

Genshin Impact 3.4 sürüm ile birlikte iki tane daha Doğa karakteri eklenecek. Alhaitham, Sumeru’nun ana hikayesindeki etkileyici varlığının ardından nihayet 5 yıldızlı bir kılıç ustası olarak oyunda yerini alacak. Ana hikayeden sonra Akademinin bu akıllı ve zeki Katibine ne olacağı kendi Hikaye Görevi olan “Kartal Bölümü” görevinde bulunabilir. Alhaitham savaştayken “Hafif Keski Ayna” oluşturarak Saldırılarını Doğa Hasarına dönüştürebilir, daha fazla saldırı yapabilir.

genshin impact güncelleme

Diğer yeni Doğa karakteri olan Yaoyao ise Liyue’den gelen sevimli bir çocuktur ve 4 yıldızlı olarak alınabilir. Yaoyao, savaşta bir mızrak kullanır ve daha fazla hasar vermek veya takım arkadaşlarını iyileştirmek için Adeptus yapımı bir cihaz olan “Yuegui”yi kullanabilir. Keşifteyken, Yaoyao yaklaştığında yakınlardaki canlıların dikkatini çekmez. Alhaitham, Yaoyao ve Xiao’nun dönüşü, 3.4 Sürümü Etkinlik Dileklerinin ilk yarısında olacak ve ikinci yarıda da Hutao ve Yelan’ın dönüşü yer alacaktır.

Ancak Sumeru bölgesinin kuzeybatısında yer alan ve yeni bir bölge olan Hadramaveth Çölü’nde gizemler ve tehlikeler de kol geziyor. Merkezde durmak bilmeyen dev bir kasırga, çalkantılı fırtına havasını ve saklı sırları yer yüzüne geri çıkarıyor. Altın Rüya Dünya Görevinin ardından oyuncular, Tanit Kamplarından gelen Jeht ile başka bir maceraya başlayabilir, gizemli Büyülü Şişe ile tanışabilir ve efsanelere göre Kral Deshret’in Çiçeklerin Efendisi’ni anmak için zamanı dondurduğu, uzun süredir kayıp olan efsaneleri ve Cennet Bahçesi’ni arayabilirler.

Dehanın Yakarışı Kart Oyununun 3.3 Sürümü ile tanıtılmasıyla birlikte, daha sonraki her güncellemede özel bir kuralı olan sınırlı süreli bir oyun modu yer alacaktır. 3.4 Sürümünde süre sınırı kuralında zar atma aşaması atlanacak ve oyunculara 8 Kararsız Element Zarı verilecektir. Ayrıca Klee’nin ve Beidou’nun Karakter Kartları da oyuna eklenecektir.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.