Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Genshin Impact 3.0 Fragmanı Yeni Karakterleri Ortaya Koyuyor

miHoYo, çok önemli yeniliklere sahne olması beklenen Genshin Impact 3.0 yamasından heyecan verici bir tanıtım fragmanı yayınladı.

miHoYo, yeni Sumeru bölgesinde geçen Genshin Impact 3.0 yamasının önizlemesini yayınladı. Bazı karakterler daha önce internette sızdırılmış olsa da, Çinli geliştirici resmi olarak yeni yoldaşların isimlerini açıkladı. Sumeru’da tanışacağımız yeni karakterler Alhaitham, Nilou, Nahida, Kusanali, Dehya ve Cyno olacak. Ayrıca, bu ayın başlarında Dori ve Collei ile birlikte duyurulan Tighnari de var, ancak son ikisi yayınlanan fragmanda görünmedi.

Genshin Impact 3.0’daki hikaye görevleri sırasında karşılaşacağımız bazı karakterler olacak. Şu anda yeni karakterlerin hangi silahları kullanacağı belli değil, ancak fragman, hepsinin Dendro, Electro, Hydro ve Pyro’dan çeşitli Vision’lar kullanacağını gösteriyor.

Genshin Impact 3.0 Yepyeni Bir Macera Yaşatacak

Genshin Impact 3.0 ne zaman

Dendro elementi ile ilişkili olan Sumeru, oyuncuların Mondstadt, Liyue ve Inazuma’nın ardından keşfedecekleri dördüncü büyük bölge olacak. Harita, hem orman hem de çöl alanlarına sahip olacak. Video, nehir kenarı ve bir ağacın etrafına inşa edilmiş devasa bir yapı içeren sivillerin birleştiği merkezi şehir konumuna yeni bir bakış sunuyor.

Oyuncuların keşfedebileceği eski makinelere sahip zindan benzeri alanların yanı sıra yeni yaratıklar ve canavarlar da önizlemede yer alıyor. Sumeru’da Eremitler adlı yeni bir grup olacak. Geçmişleri çöldeki eski bir uygarlığa dayanan bu topluluk, ulus güçlerinin bir parçası olmayacak. Genshin Impact 3.0 ne zaman çıkacak henüz belli değil, ancak 2.8’den yaklaşık altı hafta sonra piyasaya sürülmesi kuvvetle muhtelemel. Güncellemenin ağustos ayının sonunda yayınlanmasını bekliyoruz. Daha fazlasını öğrendiğimizde sizleri bilgilendirmeye devam edeceğiz.

Genshin Impact 3.0 Önizleme Fragmanı

YouTube video

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.