Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Genshin Impact 3.0 Çıkış Tarihi Açıklandı!

Genshin Impact'in merakla beklenen 3.0 güncellemesi sadece birkaç hafta içinde çıkış yapacak ve sonunda oyuncuların Sumeru'yu ziyaret etmesine ve Dendro karakterlerini oynamasına izin verecek.

Geliştirici HoYoverse, Genshin Impact 3.0 çıkış tarihi bilgisini resmen açıkladı. İki sene önce piyasaya sürülen açık dünya RPG, oyuncuların renkli yeni karakterler alırken ve çeşitli görevleri tamamlarken Teyvat’ın uçsuz bucaksız fantastik dünyasını keşfetmelerine olanak tanıdı. HoYoverse kısa süre önce, bir sonraki büyük güncellemenin detaylarını açıkladı.

Canlı hizmet oyunu olarak Genshin Impact, düzenli olarak yeni içerikle güncel kaldı. Oyunun her yeni versiyonu beraberinde yeni görevler, karakterler, silahlar veya keşfedilecek yerler getirdi. Oyunun 2.0 güncellemesinin Temmuz 2021’de yeni Inazuma bölgesini eklemesi gibi, merakla beklenen Genshin Impact 3.0, gizemli Sumeru bölgesini oyuna ekleyecek.

Genshin Impact 3.0 Ne Zaman Çıkacak?

Genshin Impact 3.0

Kusanali the God of Wisdom ile ilişkili olan Sumeru, aynı zamanda Dendro’nun bitki temelli unsuruyla da yakından bağlantılı. Genshin Impact Sürüm 3.0, Dendro’yu orijinal element tepkileriyle tamamlanan yeni bir oyun mekaniği olarak ekleyecek ve yeni Genshin Impact karakterleri Tighnari ve Collei, savaşta Dendro yeteneklerini kullanacak.

Genshin Impact tarafından YouTube’a gönderilen yeni bir fragmanla birlikte ortaya çıkan yeni bir Genshin Impact basın açıklaması, Genshin Impact 3.0’ın 24 Ağustos 2022’de resmi olarak piyasaya çıkacağını açıkladı. The Morn a Thousand Roses Brings başlıklı devasa güncelleme, oyuncuların Sumeru’nun belirgin yağmur ormanları ve nefes kesici Sumeru Şehri’ni keşfetmesine izin verecek.

Oyuncular ayrıca iki Dendro okçusu, beş yıldızlı Tighnari ve dört yıldızlı Collei’yi alabilecek ve aynı zamanda bir Dendro’lu karakter yaratabilecek. Sürüm 3.0 ayrıca 24 Ağustos’ta yayına girdiğinde yeni görevler ve denemeler, yeni eserler, yeni silahlar ve daha fazlasını sunacak.

YouTube video

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.