Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Genshin Impact 2.8 Çıkış Tarihi Belli Oldu

Genshin Impact 2.8, Diluc ve Fischl için yeni kıyafetler ve yeni 4 yıldızlı karakter Shikanoin Heizou, yeni etkinlikler, alanlar ve hikaye görevleriyle birlikte çıkış yapacak.

Genshin Impact 2.8 çıkış tarihi açıklandı. MiHoYo Games’in popüler oyunu Genshin Impact için bir sonraki büyük güncellemesi 13 Temmuz’da yayınlanacak. Güncelleme 2.8 “Summer Fantasia” olarak adlandırılacak; Diluc ve Fischl için yeni kıyafetlerle birlikte Golden Apple Archipelago’ya yeni alanlar ve hikayeler ekleyecek.

Genshin Impact 2.8 ayrıca Catalyst ve Anemo vizyonu kullanan yeni bir 4 yıldızlı karakter olan Shikanoin Heizou‘yu da oyuna ekleyecek. Beklentilerin aksine Heizou, Hydro/Pyro/Cryo/Electro hasarından etkilenen düşmanlara ek temel hasar veren bir yakın dövüşçü olacak. Heizou ayrıca kendi Hangout Etkinliğine sahip olacak; Diluc ve Kaedehara Kazuha da bazı yeni etkinlikler ve hikayeler alacak.

Genshin Impact 2.8 Etkinlikleri Belli Oldu

Genshin Impact 2.8

Summertime Odyssey sezonluk etkinliği de başlayacak. Bu sezonluk etkinlik dahilinde “Reminiscent Regimen” ve “Resonating Visions” gibi yeni etkinlikler oyuna eklenecek. Oyuncular, farklı maceraları tamamlayarak JoJo-esque Fischl’in kilidini ücretsiz olarak açabilecek. Daha fazla ayrıntı için aşağıdaki Sürüm 2.8 Özel Programı‘na göz atabilirsiniz.

Bu arada son olarak Genshin Impact 2.8 ile oyuna eklenen yeni karakterden bahsedelim. Heizou’nun işvereni için bir numaralı dedektif olarak tanımlandığı için Tenryou Komisyonu için çalışan önde gelen bir dedektif olduğu ve soruşturmasından asla bir sonuç çıkaramadığı ortaya çıktı. Bununla birlikte, Shikanoin Heizou’nun işleri ele almak için “kendi yöntemine” sahip olduğu bilinen bir avuç olabileceği söylendi. 

Yeni sürümün fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz:

Version 2.8 "Summer Fantasia" Trailer | Genshin Impact

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.