Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Genshin Impact 2.7’nin Tüm Karakterleri Belli Oldu

Genshin Impact, Güncelleme 2.7'nin ilk afiş döngüsünde Yelan ve Xiao'ya katılacak dört yıldızlı karakterleri de açıkladı.

Genshin Impact güncellemeleri, beş yıldızlı, üç ve dört yıldızlı karakter içeren benzersiz afişlerine sahip iki bölüme ayrılmıştır. Devam eden mevcut sürümde, Cryo kılıç kullanıcısı Ayaka ve üç popüler dört yıldızlı karakter geri dönmüştü. Sınırlı sürüleri eklenen karakterleri elde etmek için oyuncuların Primogems veya Intertwined Fates’lerini harcamaları gerekiyordu.

Üç haftalık bir ertelemenin ardından, Genshin Impact nihayet uzun zamandır beklenen Güncelleme 2.7’yi ve iki yeni karakter afişini oyuna ekleyecek. Güncelleme 2.7 canlı yayın etkinliği, iki sınırlı beş yıldızlı karakter Yelan ve Xiao’yu açıklamıştı. Genshin Impact Twitter hesabı, Yelan ve Xiao ile birlikte yaklaşan çift afişte görünecek üç dört yıldızlı karakteri nihayet onayladı.

Genshin Impact 2.7 Karakterleri

Genshin Impact
 • Yelan – beş yıldızlı Hydro karakteri.
 • Xiao – beş yıldızlı Anemo karakteri.
 • Yanfei – dört yıldızlı Pyro karakteri.
 • Barbara – dört yıldızlı Hydro karakteri.
 • Noelle – dört yıldızlı Geo karakteri.

Topluluğun büyük bir kısmı, afişteki dört yıldızlı dizilişten pek memnun değil ve yorum bölümündeki birçok yanıt, büyük olasılıkla bu afişi atlayacaklarını ve Primogem’lerini gelecekteki karakterler için saklayacaklarını iddia etti. Yıldız seviyeleri, bir karakterin kitinin büyük bir parçasıdır ve belirli bir karakterin birden fazla kopyası için çekilerek elde edilerek seviyelendirilebilir.

Pek çok oyuncu, hem Barbara hem de Noelle için takımyıldız seviyelerini çoktan aştığını iddia etti, bu da bu karakterlerin başka bir kopyasına ihtiyaçları olmadığı anlamına geliyor. Bununla birlikte üç adet dört yıldızlı karakter, çoğu takım kompozisyonu için iyi bir ek olabilir. Barbara ve Noelle, özellikle oyuncular onları C6 seviyelerine getirmeyi başardıysa, iki çok güçlü Genshin Impact şifacı olarak faydalı olacaktır.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

  Yorum Yaz

  Email adresiniz yayınlanmayacak.

  Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.