Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Genshin Impact 2.7 Çıkış Tarihi Belli Oldu

Genshin Impact 2.7 güncellemesi daha önce bilinmeyen bir tarihe ertelenmişti ancak yakın zamanda yapılan bir duyuru nihayet topluluğa kesinlik getirdi.

Yaklaşan Genshin Impact 2.7 güncellemesi ertelenmişti ancak HoYoverse sonunda Sürüm 2.7 için nihai yayın tarihini duyurdu. Güncelleme birçok yenilik ekleyeceği için oyunun hayranları tarafından merakla bekleniyordu.

Genshin Impact 2.7, 31 Mayıs’ta çıkacak. Böylece güncelleme yaklaşık 3 hafta ertelenmiş oldu. Bu arada, Genshin Impact 2.8 ise 13 Temmuz civarında çıkış yapacak. Bu, 2.7 sürümünün yalnızca üç hafta süreceğine dair söylentileri geçersiz kıldı. Yeni bir güncellemenin yayınlanmasıyla, HoYoverse kesinlikle topluluğa yeni yamada neler bekleyeceğine dair bir bir canlı yayın da yapacak.

Genshin Impact 2.7 Tanıtım Yayını 20 Mayıs’ta Yapılacak

Genshin Impact 2.7
Genshin Impact’ın yeni karakterleri.

Oyuncular, Genshin Impact 2.7 canlı yayınını 20 Mayıs’ta Twitch üzerinden izleyebilecek. Canlı yayından dört saat sonra etkinlik YouTube’da da yayınlanacak. Her zamanki gibi, insanlar ondan bazı Primogem kodları talep edebilecek. Bu promosyon kodları genellikle sadece 24 saat sürer, bu yüzden onları kaçırmamaya dikkat edin.

Her zaman olduğu gibi bakım sabah saatlerinde yapılacak ve yaklaşık beş saat sürecek. Oyuncular ayrıca güncelleme için 300 Primogem tazminatı ve bazı hata düzeltmeleri için ekstra 300 ödeme alacak. Ayrıca 2.6 sürümünün sonu aynı zamanda Kamisato Ayaka’nın bayrağı, Genshin Impact Mistsplitter Reforged ve The Unforged silah bayrağıyla birlikte sona erecek.

Serenitea Pot bakımının Genshin Impact 2.7 güncellemesinden sonra sona ereceğini de beklirtelim. Maksimum arkadaşlık karakterlerini değiştirmek için can atan oyuncular nihayet 31 Mayıs’ta bunu yapabilecek. Dikkate değer bir başka şey de güncellemenin Salı günü olması. Her Çarşamba, Genshin Impact oyuncularının gecikme için 400 Primogem tazminatı alacak.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.