Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Genshin Impact 1.6 İle Gelecek Olan Yenilikler Belli Oldu

miHoYo, Genshin Impact için 1.6 güncellemesi ile birlikte oyuncuların neler bekleyebileceğine dair bilgiler paylaştı.

Geliştirici miHoYo, Genshin Impact için Haziran başında gelecek olan 1.6 güncellemesi hakkında ilk ayrıntıları açıkladı. Ana ekleme, bir tekneye atlayacağınız ve yeni bir gemi keşfederken biraz deniz savaşına gireceğiniz için, esasen biraz The Legend of Zelda: Wind Waker’ı Genshin Impact dünyasına bırakan yeni Midsummer Island macerası olacak. Güncelleme ayrıca oyunun yaklaşmakta olan Inazuma bölgesinden ilk gelen yeni karakter Kazuha’yı tanıtacak. Aşağıda, Genshin Impact 1.6 için yeni bir fragmana göz atabilirsiniz.

Genshin Impact

Genshin Impact 1.6 güncellemesi Genshin Impact oyuncularını, bir dizi havalı ve eğlenceli etkinlikle uzak bir adaya yelken açmak için Klee ve diğer karakterlere katılmak için yepyeni Midsummer Island macerasıyla tanıştıracak. Alternatif karakter kostümleri de mevcut olacak ve Inazuma – Kazuha’dan Teyvat’taki ilk çıkışını Anemo elemental gücü ve benzersiz dövüş stili ile sergileyen ilk karakter olacak.

Bir sonraki güncellemeyle ilgili bilgilere ek olarak, miHoYo, yeni büyük şehir / bölge Inazuma için, tuhaf büyülü fırtınalar ve diğer dünyayla ilgili fantastik temaları daha önce gördüğümüz her şeyden biraz daha ağır gibi görünen bazı teaser sanatlarını da yayınladı. Inazuma bir sonraki güncellemenin bir parçası olmayacak, ancak yakında çıkacak gibi görünüyor.

Genshin Impact, diğer şeylerin yanı sıra iki yeni karakter (5 yıldızlı Eula ve 4 yıldızlı Yanfei) ekleyen 1.5 güncellemesini Nisan ayında geri bıraktı. Şimdi önümüzde 1.6 güncellemesi var.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.