Genshin Impact 1.6 Güncellemesi Yayınlandı – Yenilikler Neler?

Genshin Impact 1.6 güncellemesi ile yeni görevler, Serenitea Pot için yoldaşlarda hareket etme yeteneği, yeni bir düşman ve çok daha fazlası oyuna eklendi.

Genshin Impact 1.6 sürüm numaralı son güncellemesi “Midsummer Island Adventure” artık tüm platformlarda mevcut ve oyuna çeşitli yeni içerik ve özellikler ekledi. Bunların arasında kilit nokta, yeni sınırlı süreli bir alanda geçen Klee için yeni bir hikaye arayışı ve yeni 5 yıldızlı karakter Kaedehara Kazuha oldu. Kazuha’nın gelecekteki bir etkinlik dileğinde kazanılabileceğini de belirtelim.

Midsummer Island Adventure’a gelince, oyuncular bir Waverider üzerinde Klee ile yelken açacak ve gemi muharebesine katılacak, yol boyunca düşman kulelerini yok edecek, Maguu Kenki ile yarışacak ve savaşacak. Diğer yeni özellikler arasında Barbara ve Jean için yeni kıyafetler ve Serenitea Pot için eşlik eden bir taşınma özelliği eklendi. Konuta taşınan refakatçiler, belirli düzenlemeleri isterlerse Arkadaşlık EXP kazanabilecek ve hatta hediyeler sunabilecek.

Genshin Impact 1.6 güncellemesi ile birlikte oyuncuları yolculuklarının sonraki kısmına hazırlayan yeni bir Archon Quest daha sonra gelecek. Bu arada, Karakter EXP Malzemeleri, Mora ve yeni tarifler sağlayan, tamamlanması gereken çok sayıda sınırlı süreli World Quest olacak. Daha fazla ayrıntı için buradaki yama notlarına göz atın.

Genshin Impact 1.6

Genshin Impact 1.6 Bazı Önemli Özellikler Şöyle:

  • 5 Yıldızlı karakter Kaedehara Kazuha oyuna eklendi. Kılıç kullanan, anemo vizyonlu bir karakter olacak.
  • 5 Yıldızlı bir silah olan Freedom-Sworn oyuna eklendi.
  • 4 Yıldızlı bir yay olan Mitternachts Waltz oyuna eklendi.
  • 4 Yıldızlı bir katalizör olan Dodoco Tales oyuna eklendi.
  • Serenitea yoldaş taşıma özelliği oyuna eklendi.
  • Yeni kıyafetler oyuna eklendi.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol