Genshin Impact 1.1, Zhongli’yi ve Yeni Etkinlikleri Tanıtıyor

MiHoYo'nun açık dünya RPG'sinin en son güncellemesi Zhongli ve bazı özel etkinlikler alıyor.

MiHoYo‘nun açık dünya RPG’sinin en son güncellemesi, yeni hikaye içerikleri, karakterler ve görevler ekledi. Oyunun 1.1 sürümü zaten çok dolu haldeyken, Genshin Impact’in arkasındaki ekip, yepyeni bir oynanabilir karakter ekleyerek güncellemelerine devam ediyor. Oyunun 1.1 sürümünün çıkışını kutlamak için Aralık ayı boyunca yeni etkinlikler olacak. İşte tüm detayları.

Zhongli, Liyue bölgesinden ve oyunun kadrosuna eklenecek en son karakter. Geo elementini kontrol ediyor ve beş yıldız nadirliği var. Macera Rütbesi 40’a ulaşan ve Chapter 1: Act 3 “A New Star Approaches”ı tamamlayan oyuncular, bir Hikaye Anahtarı kullanarak Zhongli‘nin hikaye görevi olan “Historia Antiqua Bölümü” nün kilidini açabilecekler. Yeni görev bugün oyuna eklenecek, bu yüzden gözlerinizi dört açın.

Yeni karakter görevlerinin yanı sıra, yeni bir Gliding mücadelesine de katılabileceksiniz. Etkinlik 4 Aralık’ta başlayacak ve 14 Aralık’a kadar sürecek. Size sınırlı bir süre için bir dizi benzersiz ödül kazanma şansı verecek.

Etkinlik sırasında, dört yıldızlı silahlar ve etkinliğe özel beş yıldızlı silahlar, yeni bir Wish türü olan Epitome Invocation adı verilen bir olayda muazzam bir düşme oranı artışı sağlayacak.

Günlük giriş etkinlikleri her zamanki gibi devam edecek. Ancak Seize the Day etkinliği bugünden 16 Aralık’a kadar her giriş yaptığınızda size yeni ödüller kazanma fırsatı verecek.

Bugün yeni bir Karakter Deneme etkinliği eklenecek ve 22 Aralık’a kadar devam edecek. Yeni karakterler, Zhongli ve Xinyan dahil olmak üzere belirli karakterleri sınırlı bir süre için test etmenize izin verecek. Meydan okumayı tamamlayan gezginler de ödül alacak.

MiHoYo, While It’s Warm etkinliğinin yakında geleceğini ve tahmin edebileceğimiz gibi, temasının Noel sezonu etrafında olacağını doğruladı.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol