Genshin Impact 1.1 Güncellemesi 11 Kasım’da Yayınlanıyor

Genshin Impact 1.1 Güncellemesi 11 Kasım’da Yayınlanıyor

miHoYo tarafından geliştirilen ve son dönemlerin en popüler oyunlarından biri olan Genshin Impact’in 1.1 güncellemesi 11 Kasım 2020 tarihinde oyuna gelmiş olacak. 1.1 Güncellemesi yeni hikaye içeriği, dört yeni oynanabilir karakter ve ilk sezonluk Unreconciled Stars etkinliğini ekleyecek. Ayrıca, yeni bir şehir itibar sistemi ve keşif ve savaş için bir dizi yeni araç getirecek.

Genshin Impact 1.1 Guncellemesi 11 Kasimda Yayinlaniyor 1

Yaklaşan güncelleme, ana hikayenin Liyue bölümünün büyük finali de dahil olmak üzere oyuna bir dizi yepyeni görev getiriyor. İki 5 yıldızlı karakter, Childe ve Zhongli dahil olmak üzere toplam dört yeni oynanabilir karakter mevcut olacak. Childe yakın dövüş ve menzilli dövüş modları arasında geçiş yapabilen bir hibrit karakterdir. Öte yandan, Zhongli, muazzam etki alanı hasarı veren, güçlü savunma yeteneklerine sahip ve düşmanlarını korkutacak güce sahip bir silah kullanıcısıdır. Ek olarak, iki yeni 4 yıldızlı karakter, Xinyan ve Diona, kadroya katılacak. Bu karakterler, oyunculara daha etkili temel kombinasyonlar ve savaş stratejileri için dörtlü partilerini daha da çeşitlendirme fırsatları sunacak.

Bu arada Sürüm 1.1, Genshin Impact’in ilk sezonluk etkinliği Unreconciled Stars’ı da içerecek. Bu olay, tüm oyuncuları Teyvat’ın karşılaştığı ani ve korkunç bir felakete karşı savaşmaya çağırıyor. İki haftalık etkinlik boyunca oyuncular bir dizi yeni görevi tamamlayabilirler. Genshin Impact’in 1.1 güncellemesi için yayınlanmış olan duyuru fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz.
Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol