Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Gelişmiş Özelliklere Sahip Yeni Apple AirPods Tanıtıldı

Apple’ın sihirli kulaklığı AirPods yenilendi. Yeniden tasarlanan AirPods ses kalitesinde sınırları zorluyor.

Bir süredir iddiaların odağında olan Apple’ın önemli özelliklere sahip yeni Apple AirPods modeli sonunda resmen duyuruldu. Uzun zamandır konuşulan gelişmiş özelliklere sahip yeni Apple AirPods modeli tanıtıldı.

Kullanıcıların çok uzun süredir beklediği ve genel kullanıcı kitlesine hitap eden AirPods modeli, dünyanın en çok satan kablosuz kulaklığı olma ünvanını daha da ileriye taşıyacak gibi görünüyor.

Önemli Özelliklere Sahip Yeni Apple AirPods Neler Sunuyor?

AirPods Pro modelinin tasarımını andıran önemli özelliklere sahip yeni Apple AirPods, AirPods Pro’nun aksine silikon uçlu kulak içi yapıya sahip değil. Yeni Apple AirPods modeli kulak içi kulaklık sevmeyen ve bunu rahatsız edici bulan kullanıcılar için ideal bir ürün olabilir. Apple üzücü olarak AirPods modelini sadece beyaz renk seçeneği ile satışa sunuyor.

Apple’ın kablosuz kulaklık modellerinde görmeye alışkın olduğumuz H1 çipi üzerinde inşa edilen ve ANC özelliğine sahip olmayan yeni Apple AirPods modeli, suya karşı dayanıklılık sunuyor. Normalde 6 saatlik kullanım ömrü sunan kablosuz kulaklık sahip olduğu şarj özellikli kılıfı ile 30 saatlik kullanım ömrü sunuyor. Model ayrıca adaptif ekolayzır özelliği ile geliyor. AirPods Pro modelinde de bulunan bu özellik sesleri canlı olarak sunuyor ve maksimum ses kalitesini amaçlıyor.

Özelliklere Sahip Yeni Apple AirPods

Yeni ürün hakkında Apple; “Mükemmel ses kalitesiyle tanınan AirPods, AirPods (3. nesil) ile bu özelliğini daha da geliştirerek özel sürücü ve yüksek dinamik aralıklı amplifikatörü sayesinde temiz ve net yüksek frekansları olan güçlü baslar sunuyor. Akustik ağ dokusuyla kaplı mikrofon, rüzgâr sesinin azaltılmasını sağlıyor.

gelismis ozelliklere sahip yeni apple airpods tanitildi 3

Böylece, aramalarda konuşan kişinin sesi net bir şekilde iletiliyor. AirPods aynı zamanda FaceTime aramalarında net ve doğal iletişim sağlayan ve Full HD ses kalitesi sunan üstün konuşma codec’i AAC-ELD’ye sahip.” açıklamasını yaptı.

3. nesil yeni Apple AirPods, MagSafe temelli dinamik kafa izleme özellikli uzamsal ses desteği ile geliyor. 5 dakikalık hızlı şarj ile 1 saatlik kullanım ömrü sunan kulaklık bugün satışa sunulurken eski model de satıştan kaldırılmıyor.

Yeni Apple AirPods Türkiye Fiyatı

Yurt dışında sahip olduğu 179 dolarlık fiyat etiketi ile çok satacağına emin olduğumuz kulaklık modeli ülkemizde ne yazık ki uygun fiyat etiketine sahip değil. Kulaklık ülkemizde 1.999 TL fiyat etiketi ile satışa çıktı.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.