Cyberpunk 2077

MMORPG
Takip Et
9.5

Mükemmel

6.4

Kullanıcı

Gelecek Yıl Bağımsız Bir Cyberpunk 2077 Kart Oyunu Yayınlanacak!

Cyberpunk 2077'nin kart oyunu da olacak.

Bu yıl oldukça gündemi meşgul eden Cyberpunk 2077 en ufak bir gelişmede gündeme gelmeye devam ediyor. Yayınlanmadan bir yıl önce  ön siparişlere açılan yapım, bugün de farklı bir kart oyunu ile de gündeme geldi. Gelen bilgilere göre bağımsız bir Cyberpunk 2077 kart oyunu gelecek yıl lansmana çıkacakmış.

Yaklaşık 7 yıldır geliştirilen ve hem bilgisayar hem de konsol oyuncularına Nisan 2020’de sunulacak olan Cyberpunk 2077 bünyesinde birbirinden farklı aktivitelere ve eğlenceli anlara da yer verecek. CD Projekt Red’in büyük umutlar ile hayata geçirdiği yapım, bekleneni verebilecek mi bekleyip göreceğiz.

Bugün gelen yeni bilgilere göre 2020 yılında orjinal Cyberpunk 2077 oyunundan bağımsız olarak yeni bir oyun piyasaya sürülecek ve bu oyun kart oyunu olacakmış. PC Games N’in haberi ile edindiğimiz bilgilere göre Cyberpunk 2077’nin kart oyunu önümüzdeki yıl oyunculara sunulacakmış. Habere göre CD Projekt Red bir açıklama yapmış ve bu açıklama ile oyunculara seneye yeni bir kart oyununun sunulacağından bahsetmiş.

Bu kart oyununda farklı misyonların da yer alacağı ifade ediliyormuş.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol