Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Gelecek Haftanın Epic Games Ücretsiz Oyunları Açıklandı

Epic Games Store, önümüzdeki hafta Jitsu Squad ve Mighty Fight Federation oyunlarını ücretsiz verecek.

Bu hafta, Steam’de 15 dolara satılan Deliver Us Mars adlı bilim kurgu macera oyununu ücretsiz dağıtan Epic Games Store, gelecek haftanın bedavalarını da açıkladı. Marvel vs. Capcom’dan ilham alan co-op beat ‘em up türündeki Jitsu Squad ve arena dövüşü oyunu Mighty Fight Federation, 30 Kasım – 7 Aralık tarihleri arasında ücretsiz alınabilecek.

Steam’deki toplam değerleri 40 dolar olan oyunlar, güncel kur ile 1.155 lira yapıyor. Valve’ın sahibi olduğu platform, 20 Kasım itibarıyla Türk lirasına desteğini sonlandırdı. Şu anda neredeyse hiçbir dağıtıcı bölgesel fiyatlandırmaya gitmediği için fiyatlar oldukça yüksek. Öyle ki, geçtiğimiz günlerde başlayan Steam Sonbahar İndirimleri bile Türk oyuncular için pek bir anlam ifade etmiyor.

Epic Games, 1.155 Liralık Oyunları Bedava Dağıtacak

Bu arada Epic Games Store Muhteşem Cuma İndirimleri tüm hızıyla devam ediyor. 28 Kasım’a kadar geçerli olan kampanya, 199 TL ve üzeri her satın alma işlemine ekstra yüzde 33 indirim kuponu veriyor. Ayrıca harcadığınızın yüzde 10’u da geri veriliyor.

epic games haftalık ücretsiz oyunlar

Steam ile birlikte piyasanın en büyük çevrimiçi oyun mağazalarından biri olan Epic Store, ilk olarak 2018 yılında açılmıştı. Her yıl ücretsiz dağıttı oyunlar için milyonlara dolar harcayan platform, aradan geçen beş seneye rağmen henüz kar edebilmiş değil.

Haberimize nokta koymadan önce bir kez daha hatırlatalım. Sürükleyici bir astronot deneyimi sunan atmosferik bilim kurgu oyunu Deliver Us Mars, 30 Kasım’a kadar Epic Games Store‘dan ücretsiz alınabilecek. Bu tarihten sonra onun yerini Jitsu Squad ve Mighty Fight Federation alacak.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.