Geçtiğimiz Hafta İngiltere’de En Çok Satan 10 Oyun Belli Oldu

İngiltere'de en çok satanlar listesinde yine FIFA 20 yer aldı.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
Loading...

Her hafta düzenli olarak yayınlanan en çok satan oyunlar listelerinde rekabet kaldığı yerden devam ederken geçtiğimiz yıl lansmana çıkan ve dünyanın dört bir yanında milyonlarca oyuncu tarafından oynanmaya devam edilen FIFA 20 yine en çok satanlar listesinde zirvede.

2020 yılına girmemizin ardından en çok satan oyunlar listelerinden bir türlü eksik olmayan FIFA 20 deli gibi satmaya devam etti. Günümüzün en gerçekçi ve başarılı futbol simülasyon oyunu olarak hayatına devam eden yapım her hafta yayınlanan en çok satan oyunlar listelerinde sürekli kendine yer buldu ve bulmaya da devam ediyor.

Bugün VGChartz’ın haberi ile edindiğimiz bilgilere göre geçtiğimiz hafta İngiltere’de en çok satan 10 oyun belli olmuş. Yayınlanan en çok satanlar listesinde yine tanıdık oyunlar yer alırken FIFA 20 ise zirveyi yine kimseye kaptırmamış. İngiltere’de oldukça popüler bir konumda yer alan yapım bu durumu satışlarına da yansıtmaya devam ediyor.

Listenin ikinci sırasında ise son zamanlar da adından epey söz ettiren Call of Duty: Modern Warfare yer alıyor.

Yayınlanan liste şöyle:

1-FIFA 20

2-Call of Duty: Modern Warfare

3-Grand Theft Auto V

4-Star Wars Jedi: Fallen Order

5-Minecraft

6-Mario Kart 8 Deluxe

7-Team Sonic Racing

8-Forza Horizon 4

9-Luigi’s Mansion 3

10-Bayonetta & Vanquish Tenth Anniversary Bundle

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol