Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Gears Of War’ın Kart Oyunu Geliyor!

Kart oyunu, Elden Ring masaüstü oyununu yapan aynı ekip tarafından geliştirilecek.

Gears of War ülkemizde inanılmaz derecede popüler olmasa da, dünya genelinde çok büyük bir seri. Steamforged Games, tamamen bu seriye dayalı lisanslı kart oyununu bu yıl içerisinde çıkaracağını duyurduğu için, seriyi video oyunlarının ötesinde görme şansı yakalayacağız.

Bu arada, Steamforged Games’i daha önce Elden Ring kutu oyunu ile tanımıştık. Kart oyununun 2023 yılında çıkış yapacağı bilgisi dışında başka hiçbir ayrıntı verilmedi, bu yüzden biz de oyunda görmek isteyebileceğimiz veya görmeyi umduğumuz detaylara değineceğiz.

Gears of War, Oyun Serisinin Dışına Çıkacak

Gears of War Oyun Serisinin Disina Cikacak

Absürt derecede güçlü ‘koruma’ kartının yanı sıra, oyun, video oyunlarındaki en ikonik ve en havalı silahlardan biri olan Mark 2 Lancer‘a saygı duruşunda bulunmak zorunda kalacak. Marcus Fenix’in düşmanı delip geçtiğini gösteren bir aksiyon kartı olmazsa olmaz. Tabii ki, Gears of War’ın ana teması yoldaşlık üzerine kurulu. Bu nedenle, ideal olarak Marcus ve Dom’u içeren bir ekip kartı görmeyi bekliyoruz.

Tabii ki, gerçek kart oyunu ima ettiğimden tamamen farklı bir formüle sahip olabilir, bu yüzden bekleyip görmemiz gerekecek. Gears of War: The Card Game‘i beklerken, fikri mülkiyete dayalı bir film de yolda. Filmle ilgili hiçbir ayrıntı açıklanmadı, oyuncu kadrosuna ve prodüksiyona dayalı herhangi bir karar verilmedi. Tek bildiğimiz, Netflix’in film üzerinde The Coalition ile birlikte çalışacağı.

Herhangi bir oyuncu seçimi kararı verilmemişken, Gears 5’te yer alan Dave Bautista, filmde Macrus Fenix olarak rol almak istediğini duyurdu.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.