Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Gears of War 6 Bu Yaz Duyurulabilir!

Microsoft'un oyun bölümü Xbox tarafında büyük bir hareketlilik var. Haziran ayında Gears of War 6'dan yeni haberler geliyor.

Yavaş yavaş oyun tanıtım dönemlerine geçiş yaparken yaz aylarına dolu dolu geçeceğini şimdiden aktarabiliyoruz. Bildiğiniz üzere her yılın Haziran ayında oyun şirketleri çeşitli sunumlar düzenliyor ve bu etkinlikler içerisinde yeni oyunlarını ve mevcut oyunlarından çeşitli detayları bizlere aktarıyor. Şimdi ise birinci taraf oyunlarıyla beraber ön plana çıkan Microsoft‘un oyun bölümü Xbox tarafında büyük bir hareketliliğin olduğunu görebiliyoruz.

The Verge tarafından bildirilene göre Xbox için yeni bir yaz etkinliği 9 Haziran Pazar günü (Ubisoft’un Forward etkinliğinden önceki gün) gerçekleştirilecek. Bu etkinlik kapsamında Gears of War serisinin yeni oyunu duyurulacak. Bunun dışında yeni bir Call of Duty oyununun da ön plana çıkması bekleniyor. Ek olarak mevcut etkinliğin Summer Game Fest ile aynı döneme denk gelmesi planlanıyor.

Gears of War 6 İçin Beklentiler Yüksek

Gazeteci Tom Warren tarafından açıklanan detaylara göre Xbox oyuncuları heyecanlandırmayı hedefliyor ve ek olarak şunları söylüyor: “Microsoft yaz döneminde büyük haberlerle geliyor. 9 Haziran tarihinde yeni Gears of War 6’nın duyurulması planlanıyor. Etkinliğin tek oyunu bununla sınırlı değil aynı zamanda Microsoft Flight Simulator 2024, Avowed, Indiana Jones ve Great Circle gibi oyunların çıkış tarihi alacağını belirtebiliyoruz. Ayrıca yeni CoD oyunu da bu yılın sonlarında piyasaya sürülecek.

rumour gears 6 could appear at t

Kinda Funny Xcast‘in son bölümünde sunucu Parris Lilly, Gears of War 6 haberlerinin yaz aylarında geleceğine dair bir tahminde bulundu ve bu tahmin, bölümün konuğu Giant Bomb’dan Jeff Grubb tarafından da doğrulandı.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.