Gears of War 5, 2019 Yılında Piyasaya Sürülecek!

Gears of War 5, 2019'da oyunculara sunulacak.

Black Desert Online

Gears of War serisinin sonuncusu olarak karşımıza çıkacak olan yapım, bilgisayar ve konsol platformu için yayınlanacak.

Oyunun dördüncü versiyonu ilk kez 2016 yılında karşımıza çıkmıştı. Dördüncü sürüm hem Xbox One hem de bilgisayar platformuna sürülürken, başarılı serinin son oyunu yine konsol ve bilgisayar platformu için yayınlanacak. Fantastik bir yapıya sahip olan Gears of War’da bizleri benzersiz haritalar ve içerikler bekliyor olacak. Oyunun son versiyonunda biraz daha modern teknolojiye yönelirken, eski versiyonlardan da çeşitli izler karşımıza çıkacak. Son versiyonda bizleri açık ve özgür bir dünya bekliyor olacak. Tatmin edici düzeydeki içeriği ile oyuncuların beğenisini kazanmaya çalışacak olan Gears of War 5, bilgisayarlarda 120 FPS’i hedef olarak alacak. Oyun şuanda 60 FPS oynanabiliyormuş.

Sabırsızlıkla beklenen yapım, konsollarda ise 4K ve 60 FPS olarak oynanabilecek. Oyunun geliştirici ekibi arasında yer alan Fergusson, Gears of War 5’in Xbox One X platformunda 4K 60 FPS olarak oynanabildiğini ve daha iyi bir performans almak için çalıştıklarını belirtti.

Gears of War 5, 2019 yılının ilk aylarında karşımıza çıkacak.

Oyunun E3 2018 fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>