Gears 5’in Yeni Fragmanında Yetenekler, Ödüller Ve Daha Fazlası Gösterildi!

Gears 5'in yeni fragmanı adeta ateş ediyor.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
Loading...

Bu yılın beklenen oyunları arasında yer alan Gears 5 yeni fragmanlar ile oyunculara yeni bilgiler sunmaya devam ediyor. 13 Ağustos’ta en yeni fragmanını oyunculara sunan yapım ödüller, yetenekler ve daha fazlası hakkında bizleri bilgilendirdi.

Farklı oyun modlarını karşımıza çıkaracak olan Gears 5 10 Eylül’de Xbox One ve PC platformundaki yerini alacak. Henüz ön siparişlere açılmayan yapım serinin en yeni oyunu olarak karşımıza çıkacak. Oyunun resmi Twitter sayfası üzerinden 13 Ağustos’ta paylaşılan yeni bir fragmanda yine bazı bilmediklerimiz karşımıza çıktı.

Yeni fragmanın ilk sahnelerinde fantastik yaratıklar ve korkunç sahneler kameralara yansıyor. Keegan, Lahni ve Mac isimli karakterler de yayınlanan fragmanın ilk sahnelerinde oyunculara gösteriliyor. Birbirinden farklı özelliklere ve yeteneklere sahip olan bu üç karakter, taktiksel anlamda oldukça iyi anlaşacaklar.

Hem yakın dövüş hem de ateşli silahlar konusunda uzmanlıkları ile adlarından söz ettirecek olan bu karakterler cesaretleri ile de övgüler toplayacaklar. Oyuncular üçüncü şahıs kamera açıları eşliğinde bu karakterleri kolay bir şekilde kontrol edebilecekler.

Yeni fragmanı aşağıdan izleyebilirsiniz.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol