Gears 5 Temalı Xbox One Kontrollerine Ait Bir Görüntü Sızdırıldı!

Gears 5 temalı Xbox One kolları geliyor.

Xbox One ve PC platformuna özel olarak geliştirilen Gears 5 serinin en yeni oyunu olarak 10 Eylül’de lansmana çıkacak. Merakla beklenen yapım şu sıralar Xbox One platformuna gelecek olan kontroller ile anılmaya başlanırken, yeni görüntüler sızdırıldı.

Unreal Engine oyun motoru ile The Coalition tarafından geliştirilen Gears 5 serinin en aksiyonlu ve en gelişmiş grafiklerine ev sahipliği yapmaya hazırlanırken yeni gelişmeler de yaşanmaya devam ediyor. Xbox Game Studios imzası ile oyunculara sunulacak olan yapım, Xbox One kontrollerinde de şık bir tasarıma sahip olacak.

GamingBolt’un haberi ile edindiğimiz bilgilere göre Gears 5 temalı Xbox One kontrolleri yakında piyasaya sunulacakmış. Kontroller ile üzerinde Gears 5 temalı bir tasarım yer alacakmış. Yapılan habere göre Idle Sloth adında bir  Twitter kullanıcısı 10 Eylül’de piyasaya sürülecek olan Gears 5 temalı Xbox One kontrollerine dair görüntüler paylaşmış. Henüz bu kontroller piyasaya sürülmemiş. Ne zaman sürüleceği de belli değilmiş.

Yayınlanan görüntülere göre yakında bu kontrollerin piyasayı kasıp kavuracağı tahmin ediliyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol