Gears 5 Steam’de Bekleneni Veremedi!

Gears 5 Xbox One'da Fortnite'ı geride bırakmış.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
Loading...

Üçüncü şahıs nişancı oyunu olarak 6 Eylül’de Xbox One ve PC platformu oyuncularına sunulan Gears 5 beklentileri karşılayamamış gibi görünüyor. Yapım Steam üzerinde bilgisayar oyuncuları tarafından ‘karışık’ olarak değerlendiriliyor.

Xbox Game Studios’un 2019 model oyunu olarak duyurulan Gears 5, Gears serisinin en yeni oyunu olarak 6 Eylül’de lansmana çıktı. İki farklı sürüm halinde hem PC hem de Xbox One oyuncuları tarafından oynanan yapım bugün başarısızlığı ile gündemde kendine yer buldu.

PC Games N’in yapmış olduğu habere göre Gears 5 Steam’de bekleneni veremezken Xbox One’da ise beklentileri karşılamayı başarmış. SteamDB’den alınan istatistiklere göre Gears 5 11 Eylül itibari ile Steam üzerinde 10.196 oyuncu sayısına ulaşmış. Bu sayı bir felaket olarak değerlendirilmezken, başarı olarak da görülmüyormuş. SteamDB istatistiklerinde bu yıl dikkatleri çeken Devil May Cry V 88.895 oyuncu, Sekiro: Shadows Die Twice 125.315 oyuncuya ulaşmış.

Endüstri analisti  Daniel Ahmad’a göre Gears 5 Xbox One’da ‘en çok oynanan oyunlar’ arasına girmiş ve Fortnite’ı geride bırakmış. Oyun Steam’de beklentileri karşılayamamış.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol