Gears 5, 10 Eylül’de Lansmana Çıkacak!

Gears 5 Steam'de göründü.

Xbox One ve PC platformu için geliştirilen Gears 5, geçtiğimiz günlerde E3 2019’da sahne aldı. Oyunculara enfes bir aksiyon deneyimi sunacak olan Gears 5 yapılan duyuruya göre 10 Eylül 2019’da yayınlanacak.

Tek oyunculu ve çok oyunculu olarak farklı oyun modlarına sahip olacak olan Gears 5 Steam’de sergilenmeye başlandı. Türkçe dahil olmak üzere bünyesinde 15 farklı dil desteği bulunduracak olan yapımda oyun dünyasının efsanelerinden birisi olan Gears ile heyecan verici mücadeleler bizleri bekliyor olacak.

Şimdiye kadar ki en ayrıntılı Gears oyunu olacak olan 5’nci sürüm geniş çaplı aksiyon sahnelerine ev sahipliği yapacak. Robotik ve insansı karakterlerinde yer alacağı oyunda, fantastik düşman modelleri bulunacak. Oyuncular dilerlerse tek başlarına dilerlerse de arkadaşları ile yardımlaşarak bu düşmanları yok edebilecekler.

Dünden bu yana Steam’de sergilenen yapım nasıl bir fiyat etiketine sahip olacağını ve sistem gereksinimlerini henüz oyuncular ile paylaşmadı. Gears of War serisinin son oyunu olarak 10 Eylül’de lansmana çıkacak olan oyun, The Coalition imzası ile geliştirilirken hem konsol hem de bilgisayar platformunda Xbox Game Studios tarafından yayınlanacak.

Oyunun sistem gereksinimleri duyurulmadı.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol