Garena Free Fire’ın La Casa De Papel Etkinliği Bugün Başlıyor

Mobil platformlar için 2017 yılında piyasaya sürülmüş olan battle royale oyunu Garena Free Fire için La Casa De Papel temalı yeni bir etkinlik başladı.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
Loading...

111 Dots Studio tarafından geliştirilen ve Garena tarafından Android ve iOS işletim sistemleri için geliştirilmiş olan Garena Free Fire için yeni bir etkinlik duyurusu yapıldı. Netflix üzerinden yayınlanan ve milyonlarca kişi tarafından sevilerek izlenen La Casa De Papel etkinliği bugün oyuncuların beğenisine sunulacak. Garena Free Fire ilk kez mobil platformlar için 2017 yılında piyasaya sürülmüş ve Google Play Store’da 2019 yılı için “En İyi Popüler Oyun” ödülünü kazandı.

Bu yeni etkinlik ile birlikte birçok yeni içerik oyuncuları bekliyor olacak. Oyun lobisinden tutunda, uçak, hava çıkartması ve çeşitli bir çok kostüm La Casa De Papel teması ile Garena Free Fire’da yer alıyor olacak. Oyuncular yeni etkinliğin gelmesi ile birlikte oyun içerisinde gerçekleşecek olan özel etkinliklere katılabilir ve bu etkinliklerin sonucunda ise çeşitli kostümleri ve eşyaları Eylül ayı boyunca elde edebilirler.

Bunların yanı sıra oyuncular ayrıca ekstra olarak özel ödüller kazanabilecekleri Para Basım Etkinliğine katılabilecekler. Bu etkinlik içerisinde oyuncular daha fazla ödül kazanabilmek için 3 farklı yöntem ile birlikte para basım hızlarını arttırabilirler. Günlük görevleri tamamlamak, arkadaşlarınıza yardım etmek ve oyun içerisinde bulunabilecek Yazıcı Yakıtı Jetonu eklemek para basım hızınızı arttır.

Oyuna sınırlı süreli olarak eklenmiş olan La Casa De Papel oyun modunda dört oyuncudan oluşan iki takım verilen süre bitmeden önce en çok hangi takımın para basacağını görebilmek için kafa kafaya yarışacaklar. Oyuncular bu modda harita da bulunan para basma makinelerini çalıştırarak para toplamaya başlar ve en çok parayı toplamayı başaran takım özel ödüllerin sahibi olur.

Oyunu Google Play Store’dan indirmek için buraya, App Store’dan indirmek içinse buraya tıklayabilirsiniz.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol