Garden Story İçin Yeni Detaylar Ortaya Çıktı

Picogram tarafından geliştirilen aksiyon RPG oyunu Garden Story, bu yıl PC, Mac ve Nintendo Switch için çıkış yapacak.

Picogram tarafından geliştirilen aksiyon RPG oyunu Garden Story, bu yıl yaz ayları içerisinde Nintendo Switch, PC ve Mac için çıkış yapacak. Oyun PC platformunda hem Steam hem Epic Games Store‘da aynı anda yayınlanacak. Oyunun fiyatı ise henüz açıklanmadı.

blank

Garden Story, Stardew Valley tarzında oyundaki karakterler ile sosyalleşmeye ve sırları çözmeye büyük önem veren piksel grafik tasarımıyla bir çiftçinin macerasını konu alacak. Oyunda, köyün yeni seçilmiş bir savunucusu olan Concord adlı üzümün rolünü üstleneceğiz.

Görevimiz, yerel halka günlük görevlerinde yardımcı olmak, adanın refahını ve sürdürülebilir gelişimini sağlamak, tehlikeli yaratıklara karşı savaşmak ve adanın temellerine nüfuz eden esrarengiz Rot’un gizemini çözmek olacak.

Garden Story hikayesi, önce keşfetmemiz gereken dört sektöre bölünmüş bir adada gerçekleşecek. Her birine farklı bitkiler ekebileceğiz. Stardew Valley veya benzeri diğer oyunlarda olduğu gibi başlangıçta her şey çok zaman alacak ancak oyun ilerledikçe işimizi daha verimli hale getirecek araçları geliştirme fırsatımız olacak.

Oyunun önemli bir parçası da köyün ortasındaki bir tahtaya asılan belirli görevlerde komşulara yardım etmek olacak. Bunları herhangi bir sırayla üstlenebileceğiz ve yapılan her görevin NPC ile olan ilişkiyi geliştirmek ve belirli ödüller kazanmak gibi faydaları olacak.

Garden Story, huzurlu ve pastoral bir atmosfere sahip, ancak zaman zaman bu durum bozulacak. Üzüm kahramanımız genellikle köyün huzurunu bozmak isteyen kötü canavarlarla savaşmak zorunda kalacak.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol