Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Gandalf Rings Of Power Dizisinde Olacak Mı?

The Lord of the Rings ile bağlantılı olacak Amazon dizisi The Lord of the King: Rings Of Power, Gandalf karakterine yer verebilir. Yapımcı, Ian McKellen sorularına olumsuz tepkiler vermedi.

The Lord of the King: Rings Of Power, Peter Jackson’ın Yüzüklerin Efendisi film serisinden oldukça bağımsız olmaya çalışıyor. Ancak Gandalf’ı canlandıran oyuncu Ian McKellen, yeni dizi için ekranlara dönebilir. Haber için henüz erken ayrıca hiçbir şey doğrulanmadı. Ancak The Rings of Power’ın baş yapımcısı Lindsey Weber, yeni bir röportajda ekibin çoğu şeyi kabul ettiğini belirtti.

Her şeye açık olduklarını belirten Weber, McKellen’in Gandalf olarak potansiyel dönüşüne de ışık yaktı. Weber, “Ian McKellen’a kim hayır diyebilir? Gezegendeki hiç kimse Ian McKellen’a hayır demez.” dedi. McKellen, 83 yaşında olmasının dizide yer almasını etkilemeyeceğini belirtti, karakterinin de zaten yaşlı olduğunu söyleyerek ufak bir şaka yaptı.

The Rings Of Power, 2 Eylül’de Yayınlanacak

Rings Of Power

Gandalf’ın İkinci Çağ’da Orta Dünya’da bile olup olmadığı kesin olarak belli değil ancak Rings Of Power, orijinal bir kurgu eseri. Bundan dolayı belirli karakterlerin nasıl ortaya çıkabileceğine dair çok sayıda olasılık olabilir. Yani birçok farklı karakteri, dizide görebiliriz. Jackson’ın The Lord of the Ring serisinde yer alan iki karakter Galadriel ve Elrond, yeni dizinin merkezinde yer alıyor.

Ayrıca yapımda kötü Sauron da ortaya çıkacak. Bu yüzden Jackson’ın dizisinde ve yeni Amazon dizisinde bir örtüşme olacak.
The Rings of Power dizisi, 2 Eylül’de Prime Video’da yayınlanmaya başlanacak. Bölümlerin haftalık olarak yayınlanması planlanıyor.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.