Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Gaming İstanbul 2017’ye Dünyaca Ünlü Cosplayer Aracılığı İle Prenses Leia Geliyor

Gaming İstanbul'a Star Wars karakteri geliyor. Dünyaca ünlü Cosplayer Tabitha Lyons farkıyla Prenses Leia GİST 2017'de. Kaçırmamanız dileği ile.

Bildiğiniz gibi bugün yaklaşık 1 saat önce Gaming İstanbul, bütün insanlara kapılarını açtı. 2 – 5 Şubat tarihleri arasında düzenlenen etkinlik geldi çattı. Birçok firmanın katıldığı fuara en çok hazırlanan firmalardan birisi Netmarble. Özellikle Türkiye’de sağlam bir kitle oluşturmayı başaran Netmarble, oyuncularını mutlu etmeye çalışıyor.

Netmarble, 3 Şubat Cuma yani yarın, Netmarble standına Star Wars karakteri Prenses Leia’yı getiriyor. Dünyada çok oynanan oyunlardan birisi olan Star Wars: Force Arena oyunu için yapılacak bu etkinlikte, dünyaca ünlü Cosplay sanatçısı Tabitha Lyons, Prenses Leia kostümü ile Netmarble stantlarında yer alacak.

1485867620 CosPlay Tabitha Lyons5

3 Şubat Cuma günü, saat 15.00 – 17.00 saatleri arasında hayranları ile buluşacak Tabitha Lyons, Star Wars’un ikonlaşmış karakteri Prenses Leia Organa kostümünü giyecek. Biricik Prensesimizin oyuncusu Carrie Fisher’ı sürpriz bir şekilde kaybettiğimiz bu zamanlarda hem Carrie Fisher’ı yad etmek hem de Star Wars: Force Arena oyuncularının gönlünü kazanmak için atılmış bir adım.

1485867617 CosPlay Tabitha Lyons4

Tabitha Lyons hakkında bahsedecek olursak, Cosplay işini 12 yaşından beri yapan, güzel bir Cosplayer kardeşimiz. Babasıyla birlikte kostüm ve aksesuar tasarımı yapıp bunları giyen sanatçı, özellikle fantastik karakterlere benzemeyi çok seviyor. Tabitha Lyons, birçok Cosplay yarışmasında Jüri üyeliği yaparak bu konuda ne kadar büyük bir başarısı olduğunu gözler önüne seriyor.

2 – 5 Şubat tarihlerinde Gaming İstanbul’a gitmeyi kesinlikle unutmamanızı öneriyoruz.

 

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.