GameX 2019 İçin Geri Sayım Başladı!

GameX 2019 Eylül ayında gerçekleştirilecek.

İlk kez 2014 yılında kapılarını Türk oyunseverlere açan GameX her yıl düzenli olarak oyunseverleri bir araya getirmeye devam ediyor. Çeşitli yarışmaların, etkinliklerin ve oyun tanıtımlarının yapıldığı oyun fuarında eğlenceleri anlar yaşanıyor.

EEMEA bölgesinin en prestijli dijital oyun fuarı olan GameX bu yılda oyunseverlerin adeta nefesini kesecek. Uluslararası anlamda oldukça ilgi çekici bir oyun fuarı olan GameX yine birbirinden ünlü isimleri ağırlamaya hazırlanıyor. 2014 yılından bu yana her yıl düzenli olarak yapılan oyun fuarında birbirinden yeni oyunlar tanıtılırken, çeşitli yarışmalar ile de hareketli anlar yaşanıyor.

Bu yıl 5 Eylül – 8 Eylül 2019 tarihleri arasında İstanbul TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilecek olan GameX 2019’a yoğun bir katılım bekleniyor. Her yıl ziyaretçi sayısını artırmaya devam eden oyun fuarına katılmak isteyen oyunseverler bilet satın alarak bu heyecana ortak olabilirler.

Her yaştan oyunseverin katılabileceği dijital oyun fuarında turnuvalar, cosplay yarışmaları, oyun tanıtımları ve daha fazlası yapılacak.

GameX 2019 fuar ziyareet saatleri şöyle:

  • 5 Eylül Perşembe:00 – 18.00
  • 6 Eylül Cuma:00 – 18.00
  • 7 Eylül Cumartesi:00 – 18.00
  • 8 Eylül Pazar:00 – 17.00

Fuarla ilgili daha fazla detaya buradan ulaşabilirsiniz.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol