Gamescom 2021’in Tanıtım Videosu Yayınlandı

Yılın en büyük oyun etkinliklerinden biri Gamescom 2021'e çok az kaldı. Etkinlik için heyecanlanmadıysanız veya etkinlikten ne bekleyeceğinizi bilmiyorsanız, Geoff Keighley bir tanıtım videosu yayınladı.

Ünlü Kanadalı gazeteci bir kez daha Gamescom 2021‘in Açılış Gecesi’nin sunuculuğunu yapacak. Sunum yaklaşık iki saat sürecek ve plana göre otuzdan fazla oyun gösterilecek. Önceki Açılış Gecesi iki milyon kadar izleyici çekmeyi başarmıştı. Yaklaşan sunumun bu rekoru kırmak için büyük bir şansı olacak. Bu hedefini başarmak için Keighley, ev sahipliği yaptığı her etkinlikten önce yayınladığı gibi bir tanıtım videosu daha yayınladı.

Gamescom 2021

Keighley ayrıca, Gamescom 2021’de göreceğimiz bazı oyunları doğruladı:

  • Call of Duty: Vanguard
  • Death Stranding: Director’s Cut
  • Far Cry 6
  • Genshin Impact
  • SIFU
  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Shredder’s Revenge
  • Saints Row
  • LEGO Star Wars: The Skywalker Saga

Son iki madde özellikle dikkat çekici oldu. Saints Row serisinin yeni oyunu bir süredir konuşulurken, oyunun Gamescom 2021’de duyurulacağına dair onay aldık. Bunun yanı sıra yeni LEGO Star Wars oyunu da etkinlikte yerini alacak. Ayrıca XCOM serisinin mekaniğini Marvel evreni ile birleştiren bir oyun olduğu tahmin edilen Take-Two Interactive’in yeni markasını da görmemiz mümkün.

Yukarıdakilere ek olarak, fragman ayrıca Psychonauts 2, Fall Guys, Super Monkey Ball Banana Mania, The Artful Escape, Riders Republic, Forza Horizon 5, Back 4 Blood, Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba – The Hinokami Chronicles gibi oyunları da bizlere gösterdi.

Ayrıca yakında çıkacak olan Tales of Arise’dan müzik eşliğinde Lindsey Stirling’in özel bir performansı olacak.

Gamescom 2021 Tanıtım Videosu:

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol