Gamescom 2017’de ASSASSİN’S CREED: ORİGİNS Fragmanı Yayınlandı!

Assassin’s Creed: Origins'in fragmanı Gamescom 2017'de yayınlandı. Antik Mısırda geçen bu versiyonda oyuncuları bol aksiyon ve trajedi bekliyor.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
Loading...

Uzun bir süredir beklenen Assassin’s Creed serisinin yeni oyunu olan Assassin’s Creed: Origins’in fragmanı Microsoft’un düzenlediği Gamescom 2017’de yayınlandı. Oyuncuların yoğun ilgi gösterdiği Assassin’s Creed Origins Ekim ayının sonunda oyuncularla buluşacak.

Oldukça uzun bir süre sonra oyun severlerle buluşacak olan Assassin’s Creed için heyecanlı bekleyiş devam ediyor.  Gamescom 2017 konferansı için özel olarak paylaşılan fragman oyun içerisine ait detaylar barındırıyor. Özellikle Antik Mısır dönemini titizlikle yaratan Ubisoft bu alanda ne kadar iyi olduğunu bir kez daha göstermiş oldu.

Assassin’s Creed: Origins’te Sezar ve Kleopatra’da yer buldu. Assassin’s Creed bu versiyonunda bizleri Antik Mısır dönemine götürecek. Oyun içerisinde Roma İmparatorluğuna ait Sezar ce Kleopatra’nın da olduğunu belirtmekte fayda var. Assassin’s Creed: Origins’te oyuncular bol aksiyon ve trajedi ile karşı karşıya kalacak.

Dönemin silah ve ekipmanları oldukça titiz bir çalışmanın eseri gibi duruyor. Geliştiriciliğini Ubisoft’un üstlendiği Assassin’s Creed Origins 27 Ekim 2017 tarihinde PlayStation 4, Xbox One ve PC’de yer bulacak.

 

 

 

 

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol