Gameloft’un Yeni Mobil Oyunları Olan Disney Princess Majestic Quest Ve Disney Getaway Blast’ın Ön Kayıtlara Açıldı!

Gameloft iki mobil oyununu ön kayıtlara açtı. Ön kayıtlarda oyunculara ödüller sunulacak.

Yıllardır birbirinden kaliteli oyunlar geliştirip oyunculara sunan Gameloft milyonlarca hayrana sahip. İki yeni oyun üzerinde çalışmaya devam eden ünlü geliştirici ve yayıncı, bu oyunların isimlerini Disney Princess Majestic Quest ve Disney Getaway Blast olarak duyurmuştu. Yapılan duyuruya göre Gameloft iki oyunu için ön kayıtları almaya başlamış.

Gameloft tarafından yapılan duyuruya göre Disney Princess Majestic Quest ve Disney Getaway Blast ön kayıtlara açılmış. Mobil platformda karşımıza çıkacak olan bu iki oyun içerisinde yapboz, üçlü eşleştirme, Disney ödülleri, ikonik karakterler ve hikâyeler de yer alacak. Gameloft yaptığı bu duyuru ile oyunculara yeni bir oynanış videosu da sundu. Yeni oynanış videosunda oyuncuları bekleyen eğlenceli anlar da gösterildi.

Ön kayıt süresine dahil olan oyuncular, oyunun lansmanından sonra oyun içi para ve hızlandırıcı sahibi olmaya hak kazanacaklar.

Disney Getaway Blast ile oyuncular yepyeni bulmacalarla dolu fantastik adalara gidecekler. Yapım içerisinde Disney ve Pixar isimli karakterlerde sevimli bir tarzda karşımıza çıkacak. Oyuncular dilerlerse Mickey Mouse, Stitch, Belle ve daha birçok sevilen karakterin koleksiyonlarını toplayabilecek ve Cin’in üç dileği gibi muhteşem özellikleri de kullanma fırsatı elde edecekler.

Ön kayıt yaptıran tüm oyuncular oyunun yayınlanmasından sonra ‘Vacay Minnie’ kostümüne sahip olacaklar. Ayrıca oyun içi hediyeler almaya da hak kazanacaklar.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol