Gamedec 50.000 Dolar Fon Desteği İçin Kickstarter Kampanyası Başlattı

Gamedec fon desteği toplamaya başladı.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
Loading...

Bilgisayar platformu için duyurulan ve Steam üzerinde sergilenmeye devam edilen Gamedec yeni gelişmeler ile gündeme gelmeye devam ediyor. Oyunun geliştirmesine devam edilmesi için fon desteği duyurusu yapıldı.

Anshar Studios tarafından geliştirilen ve Steam üzerinde sergilenmeye devam edilen Gamedec bu yıl içerisinde lansmana çıkacak. Tek oyunculu bir dövüş oyunu olarak bilgisayar platformu oyuncularına sunulacak olan yapım tahminen Aralık ayında lansmana çıkacakmış. Oyunun geliştirilmesi için geliştirici ekip yeni bir fon desteği kampanyasını duyurdu.

Zengin içeriği ile oyunculara sürükleyici bir deneyim sunacak olan oyun bünyesinde birbirinden farklı çok sayıda karaktere de yer verecek.

Gematsu’nun yapmış olduğu habere göre Anshar Studios, Gamedec’in geliştirilmesine devam edebilmek için Kickstarter üzerinde yardım kampanyası başlatmış. 50.000 dolar fon desteği toplamayı hedefleyen geliştirici ekip oyunu Aralık ayına yetiştirebilmek için çalışmalarına da devam ediyormuş.

Bilim kurgu niteliğinde yapısı ile oyuncuları sürükleyici bir Cyberpunk dünyasına götürecek olan yapım nasıl bir fiyat etiketine sahip olacak henüz bilinmiyor.

Oyunun Kickstarter sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol