Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

David Benioff, DB Weiss ve Hugh Jackman’dan Yeni Bir Netflix Dizisi Geliyor

Game of Thrones’un yaratıcıları David Benioff ve DB Weiss, yeni bir Netflix dizisi için Amerikalı ünlü aktör Hugh Jackman ile birlikte çalışıyor. Üçlü, projenin yapımcılığını üstlenecek. Dizide Jackman’ı izleyip izlemeyeceğimiz ise henüz belli değil.

Her ne kadar son sezonu ile büyük bir hayal kırıklığı olsa da, televizyon tarihinin en ikonik dizilerinden birine imza atan Game of Thrones’un yaratıcıları David Benioff ve DB Weiss, bir başka edebiyat uyarlaması üzerinde daha çalışıyor. Üstelik ikilinin yanında bu kez Hugh Jackman da var.

Deadline’ın aktardığı bilgilere göre Richard Powers’ın Pulitzer ödüllü romanı The Overstory’den uyarlanacak Netflix dizisi, benzersiz bir deneyim üzerine ormanda buluşan dokuz Amerikalıyı ve ormanların yok edilmesini ele almak üzere bir araya getiren beş ağacın hikayesini konu alıyor.

The Overstory yeni netflix dizisi

Fantastik seri, Netflix tarafından “bir avuç insanın içine çekildiği muhteşem bir dünya hakkında kapsamlı bir aktivizm ve direniş çalışması” olarak tanımlanıyor.

The Overstory dizisinin yapımcılığını Benioff, Weiss ve Jackman üstleniyor. Dizide Jackman’ı izleyip izlemeyeceğimiz ise henüz belli değil.

HBO’nun izlenme rekorları kıran fantastik serisi Game of Thrones ile tanınan Benioff ve Weiss, 2019 yılında Netflix ile 200 milyon dolarlık uzun soluklu bir içerik anlaşması imzalamışlardı.

yeni netflix dizisi

İkili şu anda Netflix için Çinli yazar Liu Cixin’in kaleme aldığı The Three-Body Problem romanının dizi uyarlaması üzerinde çalışıyor. Benioff ve Weiss’ın imzasını taşıyacak olan her ikisi serinin ne zaman yayınlanacağı ise henüz bilinmiyor.

Bu arada Hugh Jackman’ı, Rebecca Ferguson ve Thandie Newton ile birlikte Reminiscence adlı bir bilim kurgu gerilim filminde başrol olarak izleyeceğiz. Lisa Joy tarafından yazılıp yönetilen yönetilen yapım, 15 Nisan 2021 tarihinde vizyon girecek.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.