Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Game of Thrones Prequel Dizisinde Oynayacak Tüm Oyuncular Belli Oldu

Game of Thrones'un yeni ön spin-off dizisi House of the Dragon'un tüm oyuncu kadrosu belli oldu. İşte dizide yer alan tüm oyuncular.

Game of Thrones ‘un ön gösterim dizisi House of the Dragon oyuncu kadrosu tamamlandı. Oyuncu kadrosuna dört yeni oyuncu katıldı: Rhys Ifans, Steve Toussaint, Eve Best ve Sonoya Mizuno. Karakterleriyle ilgili ayrıntıları ortaya çıkararak, dizinin konusu hakkında da biraz daha bilgi edindik.

Rhys Ifans kraliyet valisi Otto Hightower’ı oynayacak. Steve Toussaint, Targaryenler kadar eski bir Valyrian ailesinden gelen Lord Velaryon‘u canlandıracak. Deniz Yılanı olarak bilinen bir deniz kaptanı olarak, Lannisters’ın servetinin bile azaldığı bir servet biriktirdi. Ek olarak, Westeros’taki en büyük filoya sahip.

Eve Best, Büyük Konseyin erkek bir hükümdarı tercih etmesi nedeniyle Viserys Targaryen ile birlikte tahta çıkma teklifini kaybeden prenses Rhaenys Velaryon‘u oynayacak. Bu arada Sonoya Mizuno, Westeros’a hiçbir şey olmadan gelen ancak Prens Daemon Targaryen’in en güvendiği müttefiki olmayı başaran Mystaria‘yı oynayacak.

Dörtlü daha önce Matt Smith, Paddy Considine, Olivia Cooke ve Emma D’Arcy gibi oyunculara katıldı.

HBO, son oyuncu kadrosu kararlarını açıklarken, dizi için çekimlerin bu yıl Nisan ayında başlayacağını da doğruladı. Proje, diğer yerlerin yanı sıra Los Angeles, Londra ve İspanya’da çekilecek.

HBO, House of the Dragon’un başarısından o kadar emin ki, istasyon ilk olarak bir pilot bölüm oluşturmak yerine ilk sezonun tamamını sipariş etti. Prömiyer 2022 için planlanıyor.

Game of Thrones ‘un tek spin-off’u bu olmayacak olabilir. Son zamanlarda Tales of Dunk and Egg serisinden hikayelerin de uyarlanmasının planlandığı bildirildi. HBO’nun Max hizmetinde yayınlanacak yetişkinler için bir animasyon dizisi de düşünülüyor.

House of the Dragon Oyunculari

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.