Game of Thrones Dizisi Yine Rekor Kırdı

HBO kanalında yayınlanan, oldukça fazla hayran kitlesi ve izleyicisi olan Game of Thrones'ın yeni bölümü 10.7 milyon izleyiciye ulaşarak yeni bir rekor daha kırmayı başardı.

HBO kanalında yayınlanan, oldukça fazla hayran kitlesi ve izleyicisi olan Game of Thrones‘ın yeni bölümü 10.7 milyon izleyiciye ulaşarak yeni bir rekor daha kırmayı başardı.

Önceki hafta yayınlanan “The Spoils of War” adındaki bölüm 10.2 milyon gibi yine yüksek bir izleyici kitlesine ulaşmıştı. Bu rakam sezonun ilk bölümü olan ve 10.1 milyon izleyici tarafından izlenen bölümün üzerine çıkmış ve yine rekor kırmıştı. Rekor kırmaya alışan dizinin tabii ki bu rekoruda uzun sürmedi. Önceki hafta yayınlanan heyecan ve aksiyonun eksik olmadığı bölüm 10.7 milyon gibi çok yüksek bir izleyeci kitlesine ulaşarak yeni Game of Thrones izleyici rekorunu kırmış oldu.

Bildiğimiz üzere her sene hackler’ın hedefi haline gelen HBO kanalı’nın 1.5 TB değerindeki verileri hackerlar tarafından çalınmıştı. Çaldıkları verileri geri vermek karşılığında kanaldan fidye isteyen kötü niyetli kişiler oyunculara ait telefon ve adreslerini yayınlamışlar ve bununlada yetinmeyip dizinin yeni sezonuna ait 4.bölümü yayınlamışlardı. Tüm bu sebeplerden dolayı son haftalarda oldukça zor günler geçiren kanal’ın gelen rekor haberleriyle beraber bir nebze olsun teselli bulmuştur diye düşünüyorum.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>