Galaxy Z Fold 3, Ekran Altı Kamera ve S-Pen Desteğine Sahip Olacak

Samsung'un merakla beklenen yeni katlanabilir telefonu olan Galaxy Z Fold 3 için bazı ekran görüntüleri sızdırıldı.

Samsung, Temmuz ayında Galaxy Z Fold 3 ve Galaxy Z Flip 3’ü piyasaya sürecek ve her iki telefondaki ilk somut ayrıntılar nihayet geldi. Galaxy Z Fold 3, tasarım ve özellikler açısından geçmişin diğer Samsung telefonlarına kıyasla doğası gereği farklı olduğu ve daha genç Galaxy S21 serisinden herhangi bir tasarım unsurunu rahatsız etmediği için gösterinin yıldızı olmayı hedefliyor.

Galaxy Z Fold 3

En son sızıntı bize gerçekten düşük çözünürlüklü fotoğraflar veriyor, ancak önceki sızıntıların kapsamadığı bir şey de dahil olmak üzere telefonla ilgili birkaç yönü doğruluyor.

Başlangıç ​​olarak tamamen farklı bir tasarıma bakıyorsunuz ve dürüst olmak gerekirse bunu pek umursamıyorum. Fotoğrafları sizinle paylaşmaya başlamadan önce, bunların Samsung’un pazarlama materyalinden alınmış gibi göründüğünü unutmayın; bu, telefonun resmi duyurusuna yaklaştığını da doğrular. Şimdi pazarlama materyaline bakalım.

blank

İlk tanıtım görüntüsü, Galaxy Z Fold 3’ün ekran altı kamera ile ilk katlanabilir olacağını ortaya koyuyor. Bu kesinlikle Samsung tarafından devrim niteliğinde bir adımdır. Katlanabilir bir cihaza böylesine gelişmiş bir teknoloji uygulamak kolay bir iş değildir; Samsung’un bunu nasıl mümkün kıldığını görmek için sabırsızlanıyorum. İkinci görüntü bir S-Pen’i ortaya koyuyor ve raporlar, bu sefer hibrit bir S-Pen olacağını ve herhangi bir çizilmeyi önlemek için ucun iyi olmayacağını ortaya koydu. Buna ek olarak, çerçeve, menteşe ve dahili ekran, Samsung’un bu sefer kullandığı yeni “Armor” sayesinde daha dayanıklı olacak ve dışı da Gorilla Glass Victus olacak.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol